انگیزشی

قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

قانون جذب مثل قانون جاذبه زمین یک قانون ثابت در جهان است. با استفاده از قانون جذب می توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید

law of the attraction به هر آن چیزی که فکر کنید چه خوب و چه بد آن را جذب خواهیم کرد بر اساس این تعریف قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر کنید در حال جذب کردن آن هستید.

 اگر به چیزهای منفی فکر کنید در حال جذب موارد منفی در زندگی خود هستید و اگر به چیزهای مثبت و خوب در زندگی تان توجه کنید آن را وارد زندگی تان خواهید کرد.

قانون جذب چیست؟

زندگی انسان از دو بخش منفی و مثبت تشکیل شده است. بخش مثبت مثل ثروت، احساس خوب، روابط عالی و… و بخش منفی مثل غم و اندوه نبودش کار، شکست عشقی و… اگر بخش های منفی زندگی تان بیشتر از بخش های مثبت است یک جای کار مشکل دارد و خودتان هم این را می دانید.

تعریف قانون جذب

law of the attraction مجموعه رویکردی است که باعث می‌شود یک انسان بتواند با استفاده از قدرت ذهن و افکارش به تمام آرزوهایش برسد. البته این نکته را هم بگویم قانون جذب یک قانون ثانویه است و قانون اصلی قانون ارتعاش است. 

قانون ارتعاش می‌گوید” تمام افکاری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری ارتعاش و انرژی می باشد که همین ارتعاش و انرژی باعث می‌شود خواسته ها و ناخواسته های تان وارد زندگیتان بشود”، وقتی به چیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و تمام این ارتعاش هایی که ارسال می کنید با استفاده از قانون جذب سازماندهی می شود.

برای اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید باید ارتعاش خروجی ذهن تان را کنترل کنید. برای کنترل ارتعاش خروجی ذهن باید افکارتان را کامل کنترل کنید و در اختیار بگیرید. افکار منفی به افکاری گفته می شود که باعث جذب ناخواسته ها درون زندگی تان می شود. افکار مثبت به افکار گفته می شود که باعث می شود خواسته هایتان را جذب کنید و به آنها برسید. وقتی به چیزهای مثبت زندگیتان توجه می کنید در حال فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات هستید و چیزهای مثبت بیشتری وارد زندگیتان میشود.

احساس در law of the attraction مثل یک قطب نما راه رسیدن به آرزوهایتان را نشان می دهد، اگر احساس بدی داشتید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید اما اگر احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن چیزی که میخواهید می رسید.

قانون جذب حق انتخاب

بین law of the attraction و افکارتان یک رابطه مستقیم وجود دارد. افکار به وسیله ارتعاشی که می‌فرستیم با قانون جذب در ارتباط است. law of the attraction تمام شرایط و اتفاقات زندگیتان را رقم می زند. با تغییر افکارتان شرایط و اتفاقات کم کم تغییر خواهد کرد. همانطور که گفتیم قانون جهان ثابت است و همه چیز به افکار شما بر می گردد. باید افکارتان را تغییر دهید تا نتایج و اتفاقات خوب وارد زندگی تان شود.

به وسیله قدرت law of the attraction می توانید زندگی تان را به طور کامل تغییر دهید زیرا توانایی تا نامحدود است. توانایی نامحدودی دارید تا بتوانید به وسیله آن به تمام چیزهایی که دوست دارید فکر کنید و آن ها را جذب کنید. بنابراین با استفاده از این قدرت نامحدود می توانید تمام چیزهای خوبی را که دوست دارید جذب کنید.

شما دارای قدرتی بسیار نامحدودی هستید که به وسیله آن می توانید زندگیتان را همان طور که دوست دارید بسازید و هرچیزی را که میخواهید جذب کنید. شما با استفاده از قدرت ذهنتان میتوانید به هر خواسته و آرزویی که دارید برسید. فقط و فقط باید ذهنتان را کنترل کنید.

قانون جذب چیست؟

چگونه  احساساتمان را در قانون جذب به سمت مثبت ببریم

 •  تجسم خلاق یا تصویر سازی ذهنی
 • جملات تاکیدی
 • نوشتن اهداف و ارزوهایتان
 • توجه به نعمت هایی که خداوند به شما داده است
 • استفاده از قدرت تصویرسازی ذهنی و تجسم خلاق
 • گفتن یا نوشتن جملات و عبارات تاکیدی
 • انجام مراقبه و مدیتیشن کردن
 • پرسش سوالات رگباری مثبت 
 • شکرگزاری روزانه بابت نعمت ها و خواسته هاتون

 دلیل نتیجه نگرفتن از قانون جذب

 •  یکی از از مهمترین دلایلی که باعث می شود شما از law of the attraction نتیجه نگیرید این است که هنوز ایمان و باور تان نسبت به قانون جذب زیاد نشده است.
 •  در زمینه قانون جذب هیچ مطالعه ای ندارید. 
 •   هیچ تمرینی در زمینه قانون جذب انجام نمی دهید. 
 • نداشتن احساس خوب باعث می شود از قانون جذب نتیجه برعکس بگیرید. 

برای خواندن مطالب بیشتر و بازدید از سایت روی لینک های زیر کلیک کنید

دیدگاهی در مورد “قانون جذب چیست؟

 1. لیلا گفت:

  به هر چیزی که فکر کنی جذبش میکنی صد در صد مثل پول سلامتی یا ترسهامون…..

 2. narges گفت:

  قانون جذب حرف نداره نتیجش حیرت انگیزه فقط باید باورش کنی

 3. یاسین گفت:

  سلام خدمت استاد
  یک سوال داشتم اینکه ما وقتی بازی فراوانی رو انجام میدیم میتونیم چیزی رو که با پول امروزمون نمیتونیم بخریم برای فردا بزاریم تا فردا بخریم؟

 4. نسا گفت:

  سلام روزانه هزاران فکر منفی به ذهن من خطور میکنه چطور میتونم همشونو کنترل کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *