سرمایه داران بزرگ

شرکت سرمایه‌گذاری Fabric Ventures

Fabric Ventures چیست؟

Fabric Ventures از بنیانگذاران اقتصاد باز حمایت می کند. فابریک از سال ۲۰۱۲ روی سازندگان، مشاغل و دارایی‌های دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده است. Fabric با پشتیبانی OpenOcean و Firestartr، بر اساس شجره‌نامه منبع باز بی‌نظیر OpenOcean و پس‌زمینه Firestartr در سرمایه‌گذاری اولیه و تمرکز بر بلاک چین ساخته شده است و از قوی‌ترین آنها پشتیبانی می‌کند. پروژه هایی که شالوده «اقتصاد باز» را تشکیل می دهند.

علیرغم استعداد مهندسی غنی، کارآفرینان بلاک چین در اتحادیه اروپا به دلیل کمبود منابع مالی بزرگ و تخصص سرمایه گذاری در این فضا، اغلب برای یافتن پشتیبان تلاش می کنند. اما امروز یک حرکت بزرگ در سطح اتحادیه اروپا اتفاق می افتد زیرا صندوق سرمایه گذاری اروپا سرمایه گذاری قابل توجهی را در یک صندوق سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال و بلاک چین انجام می‌دهد.

Fabric Ventures ، یک VC مستقر در لوکزامبورگ که از «اقتصاد باز» حمایت می‌کند، ۱۳۰ میلیون دلار برای صندوق ۲۰۲۱ خود بسته است که ۳۰ میلیون دلار آن از صندوق سرمایه‌گذاری اروپا (EIF) تامین می‌شود. سایر حامیان صندوق جدید شامل ۳۳ بنیانگذار، شریک و مدیر اجرایی از اتریوم، (Transfer)Wise، PayPal، Square، Google، PayU، Ledger، Raisin، Ebury، PPRO، NEAR، Felix Capital، LocalGlobe، Earlybird، Accelerator Ventures، Aztec هستند. Protocol، Raisin، Aragon، Orchid، MySQL، Verifone، OpenOcean، Claret Capital و موارد دیگر.

این باعث می‌شود که اولین صندوق با حمایت EIF باشد که در دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین سرمایه‌گذاری می‌کند.

 

Fabric Ventures

آلن گدار، مدیر اجرایی EIF گفت: “ما بسیار خوشحالیم که با Fabric Ventures همکاری می‌کنیم تا این صندوق متخصص در فناوری های بلاک چین را به بازار اروپا بیاوریم.” این همکاری به دنبال رفع نیاز [در اروپا] و باز کردن فرصت‌های تامین مالی برای کارآفرینان فعال در زمینه فناوری‌های بلاک چین است – زمینه‌ای که اهمیت استراتژیک خاصی برای اتحادیه اروپا و رقابت ما در صحنه جهانی دارد.

EIF می‌خواهد تا حدی در معرض این پلتفرم‌های جدید و غیرمتمرکز قرار گیرد، که به طور بالقوه به عنوان سنگری در برابر پلتفرم‌های متمرکزی که از ایالات متحده و چین بیرون می‌آیند.

در حالی که قیمت بیت کوین افزایش یافته است، اکنون ۱۰۰ میلیارد دلار در بخش مالی غیرمتمرکز و ۱.۵ میلیارد دلار در بازار NFT سرمایه گذاری شده است. این فناوری راه به جایی نمی برد.

ریچارد مویرهد شریک مدیریت است و شرکای مکس مرش و آنیل هانسجی به او می پیوندند. Hansjee پس از خروج از PayPal’s Venture Fund که برای EMEA رهبری می کرد، شریک عمومی می‌شود. این تیم در طراحی توکن، زیرساخت بازار و اداره جامعه تجربه دارد.

همین تیم در سال ۲۰۱۲ صندوق Firestartr را با حمایت از Tray.io، Verse، Railsbank، Wagestream، Bitstamp و دیگران راه اندازی کرد.

fabric venturesمویرهد گفت: «اکنون به خوبی پذیرفته شده است که نیاز به یک وب است که متعلق به کاربر و در نتیجه بیشتر انسان محور باشد. «مردم شگفت انگیزی هستند که این پارچه دیجیتال را به نفع همه می سازند. ما برای حمایت از این افراد با آخرین صندوق خود هیجان زده هستیم.»

مویرهد در تماسی با TechCrunch افزود: «نکته ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که در سطح کمیسیون اروپا به رسمیت شناخته شده است که این منطقه برای بلوک اتحادیه اروپا دارای اهمیت ژئوپلیتیکی است. از یک سو، شما رویکرد «غرب وحشی» آمریکای شمالی را دارید، و احتمالاً، از سوی دیگر، وضعیت نظارتی حزب کمونیست چین است.

او گفت: «من فکر می‌کنم کمیسیون اروپا معتقد است که راه سومی برای افراد وجود دارد و استفاده از این موج جدید فناوری برای افراد است. همچنین برای کسب‌وکارها، بنابراین ما می‌توانیم شبکه‌ها و بازارهایی از افراد داشته باشیم که داده‌هایشان را به نفع خودشان به اشتراک می‌گذارند، و کسب‌وکارهایی در زنجیره‌های تأمین که داده‌ها را برای منافع متقابل خود به اشتراک می‌گذارند. پس این نمای رانندگی است.»

این مطالب برگرفته از سایت‌های خارجی می‌باشد.

1 نظر در “شرکت سرمایه‌گذاری Fabric Ventures

  1. وحید مرادی گفت:

    بسیار عالیییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *