سرمایه داران بزرگ

شرکت سرمایه‌گذاری Electric Capital

Electric Capital چیست؟

Electric Capital یک شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه وب ۳ و بلاک چین است. که در ارزهای دیجیتال، مشاغل مبتنی بر بلاک چین، شرکت های فین تک و بازارها سرمایه گذاری می‌کند. تیم بنیان‌گذاران و سازندگان ما کد را گردآوری می‌کنند، زنجیره‌های بلوکی را تجزیه و تحلیل می‌کنند، گره‌ها را نمایه می‌کنند، به امنیت شبکه‌های رمزنگاری کمک می‌کنند و به طور کلی به جامعه رمزنگاری کمک می‌کنند. گزارش سالانه توسعه دهنده سرمایه Electric استاندارد صنعتی برای درک اکوسیستم توسعه دهندگان در سراسر شبکه های رمزنگاری است. Electric Capital و بنیانگذاران آن در شرکت های رمزنگاری مانند Anchorage، Bitwise، Celo، Coda، DerivaDex، Elrond، dYdX، Lightning Labs، Mobilecoin، Oasis و NEAR سرمایه گذاری کرده اند.

electric captial

Electric Capital یک شرکت سرمایه گذاری در مراحل اولیه است که بر روی ارزهای رمزپایه، بلاک چین، فین تک و بازار تمرکز دارد. ما در شرکت های Web3، توکن های مایع و توکن های غیر نقدی سرمایه گذاری می کنیم.

 

electric captial

رویکرد

بنیانگذاران Web3 به نوع جدیدی از شریک نیاز دارند. کسی که درک عمیقی از حاکمیت جامعه، اقتصاد رمزنگاری، رمزنگاری و سیستم های توزیع شده دارد.

ما Electric را از ابتدا ساختیم تا به بنیانگذاران با این چالش های جدید کمک کنیم.

اکثر اعضای تیم الکتریک مهندسان و طراحان بنیانگذار سابق هستند. ما در حکمرانی، استخراج نقدینگی و ایجاد جامعه مشارکت داریم. ما گره‌های خود را اجرا می‌کنیم، در مورد اقتصاد نشانه‌ها مشاوره می‌دهیم و ابزارهایی برای کمک به بنیان‌گذاران می‌سازیم.

این مطالب برگرفته از سایت‌های خارجی می‌باشد. همچنین برای اطلاع از سایر مطالب دیگر لینک سایت آکادمی مالی مسعود را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *