سرمایه داران بزرگ

شرکت سرمایه‌گذاری Dragonfly Capital

شرکت سرمایه‌گذاری Dragonfly Capital یک شرکت بانکداری سرمایه گذاری است که در شارلوت، کارولینای شمالی و چارلستون، کارولینای جنوبی فعالیت می‌کند. بر نیازهای خاص مدیریت و صاحبان شرکت‌های کوچک و متوسط ​​تمرکز می‌کند. در زمینه سرمایه گذاری رمزارزها فعالیت میکند .

 

Dragonfly Capital

 به صاحبان مشاغلی که به دنبال نقدینگی هستند و شرکت های خصوصی که به دنبال سرمایه برای رشد هستند کمک می‌کند.

 با شرکت‌هایی در بخش‌هایی مانند انرژی، تولید، خدمات تجاری، خدمات بهداشتی و درمانی و خدمات فناوری فعال کار می‌کند.

توضیح کامل سرمایه‌گذاری Dragonfly Capital

الکساندر پک شریک مدیریت Dragonfly Capital Partners است.

شرکت Dragonfly Capital Partners100 میلیون دلار برای صندوق افتتاحیه خود برای سرمایه گذاری در استارت آپ های ارزهای دیجیتال جمع آوری کرده است.

تیم موسس این صندوق توسط شرکای مدیریتی الکساندر پک، یک سرمایه‌گذار جوان در حوزه ارزهای دیجیتال که قبلا سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاری برای Bain Capital Ventures را مدیریت می‌کرد، و بو فنگ، کهنه‌کار سرمایه‌گذاری خطرپذیر با بیش از ۲۰ سال تجربه و شریک موسس Ceyuan Ventures رهبری می‌شود. .

Dragonfly فکر می‌کند فرصتی در بازار برای پر کردن شکاف بین شرق و غرب در اقتصاد کریپتو، سرمایه‌گذاری و گرد هم آوردن شرکت‌ها در مناطق مختلف جغرافیایی و انواع دارایی‌ها شناسایی کرده است.

پک تجربه رهبری سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در سراسر جهان را دارد و فنگ سابقه راه اندازی و مدیریت وجوه چند میلیارد دلاری VC را دارد.

«در طول سال‌های سرمایه‌گذاری روی کریپتو در شرکت‌های VC مربوطه، متوجه شدیم که شرکت‌های سرمایه‌گذاری فعلی چقدر دشوار است که در این روند فناوری شرکت کنند. پک در بیانیه‌ای گفت: مسئله این است که کریپتو فقط یک فناوری جدید نیست، بلکه یک طبقه دارایی مبتنی بر فناوری جدید است، چیزی که در دهه‌های گذشته شاهد آن نبوده‌ایم. یک طبقه دارایی جدید نیاز به نسل جدیدی از مدیر دارایی دارد. به همین دلیل است که ما یک صندوق اختصاصی ارز دیجیتال راه اندازی کردیم و به همین دلیل در سایر صندوق های رمزنگاری سرمایه گذاری می کنیم.

Dragonfly Capitalسرمایه‌گذاری Dragonfly

Dragonfly در سه نوع دارایی سرمایه‌گذاری خواهد کرد: صندوق‌های رمزنگاری بومی که می‌خواهند به سلسله‌های بعدی مدیریت دارایی برای طبقه دارایی‌های رمزنگاری تبدیل شوند. پروتکل ها و برنامه هایی که پایه و اساس اقتصاد غیرمتمرکز خواهند بود. و استارت‌آپ‌های فناوری را انتخاب کنید و پل‌هایی را بین دنیای غیرمتمرکز و متمرکز ایجاد کنید.

فنگ در بیانیه‌ای گفت: «من شباهتی بین رونق اینترنت در دهه ۹۰ و فرصت کنونی بازار ارزهای دیجیتال می‌بینم. انقلاب کریپتو ممکن است حتی بزرگتر از اینترنت و جهانی تر باشد. ما رویکرد اکوسیستمی را در پیش گرفته‌ایم و روی مدیران صندوق در سراسر جهان سرمایه‌گذاری می‌کنیم و فن‌آوران برتر از غرب را به بزرگترین شرکت‌های رمزنگاری و پایگاه‌های کاربران در آسیا متصل می‌کنیم.»

سرمایه گذاران Dragonfly شامل شرکت های جهانی بلاک چین، مانند OKEx، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال، و شرکت استخراج Bitmain، بزرگترین شرکت بلاک چین در جهان هستند.

Dragonfly بنیانگذاران و سرمایه گذاران برتر فناوری را از سراسر ایالات متحده و آسیا جذب کرده است. سرمایه گذاران برجسته ایالات متحده شامل سالیل دشپاند از Bain Capital Ventures، مارک اندرسن و کریس دیکسون از A16Z، Cyan Banister از Founders Fund، و Olaf Carlson-Wee از Polychain Capital هستند. از سرمایه گذاران برتر فناوری آسیا می توان به نیل شن، رئیس Sequoia چین اشاره کرد. اریک خو، بنیانگذار بایدو؛ باب شیائوپینگ خو، شریک موسس ژن فاند؛ ژانگ تائو، رئیس و بنیانگذار Meituan-Danping; بائو فن، بنیانگذار و مدیر عامل بانک رنسانس چین؛ Cai Wensheng، بنیانگذار و رئیس Meitu; جاستین تانگ، بنیانگذار و مدیر عامل X Financial و eLong. جی پی گان شرکای سرمایه گذاری Qiming. و آنی خو، رئیس و مدیر کل Alibaba US

Dragonfly در حال حاضر دارای بیش از ۲۰ سرمایه‌گذاری فعال است، از جمله صندوق‌های رمزنگاری پیشرو مبتنی بر فناوری و مدیران دارایی، زیرساخت‌های مالی غیرمتمرکز (مانند پایه ارز دیجیتال با ثبات قیمت)، و پروتکل‌های بنیادی (مانند Spacemesh و Oasis Labs).

 

فنگ شریک موسس Ceyuan Ventures، یک صندوق مستقر در پکن بود. او بیش از ۲۰ سال تجربه VC دارد. در دهه ۹۰ او تجارت چینی رابرتسون استفنز را راه اندازی کرد، یک بانک سرمایه گذاری پیشرو در فناوری پیشرفته مستقر در سانفرانسیسکو، و به یکی از اولین VC های متمرکز بر اینترنت در چین تبدیل شد. فنگ بزرگترین سرمایه گذار در OKEx، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان است. او همچنین در Qihoo 360، Dianping، UC، Meitu، PPS، Xunlei و صدها شرکت دیگر سرمایه گذاری کرده است.

پک مشاور Bain Capital Ventures است. او رویه سرمایه گذاری شبکه BCV را برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و سایر صندوق های سرمایه گذاری تأسیس کرد. پک ۲۵ معامله را در Bain Capital انجام داد، مانند Basis، یک ارز دیجیتال با ثبات قیمت که بیش از ۱۳۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده است. پیش از این، پک یک شریک در AngelList و یک سرمایه گذار شریک عمومی در Polychain Capital، بزرگترین صندوق ارز دیجیتال ایالات متحده بود. او بیش از چهار سال است که در شرکت‌های مختلف VC در ایالات متحده و آسیا در مشاغل بلاک چین سرمایه‌گذاری کرده است.

این شرکت در پاسخ به این سوال که چگونه شرکت‌های رمزنگاری جعلی را شناسایی می‌کند، پاسخ داد: «جنبه‌های جدید زیادی برای سرمایه‌گذاری در کریپتو وجود دارد، اما در پایان کار به حمایت از تیم‌های بزرگ برای ساخت فناوری‌های نوآورانه است. شرکای Dragonfly چندین دهه تجربه سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه دارند، از جمله سال‌ها سرمایه‌گذاری در رمزارز در سراسر ایالات متحده و آسیا، که به ما کمک می‌کند تیم‌ها و فناوری پیشرو را پیدا و ارزیابی کنیم. ما همچنین در سایر صندوق‌های رمزنگاری که در حوزه‌های تمرکز خاص خود بهترین هستند در جهان سرمایه‌گذاری می‌کنیم – به عنوان مثال برخی که بهترین تحلیلگران فنی بنیادی هستند، برخی دیگر که قوی‌ترین شبکه را در یک منطقه خاص دارند – و در کنار آنها در فرصت‌های مستقیم سرمایه‌گذاری می‌کنیم. استفاده از تخصص تخصصی آنها.»

VentureBeat چیست؟

 

VentureBeat

ماموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی باشد تا دانشی در مورد فناوری تحول آفرین به دست آورند و معاملات انجام دهند. سایت ما اطلاعات ضروری در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را در حین رهبری سازمان خود راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که عضو انجمن ما شوید.

پیدا کردن شغل رویایی در VentureBeat Careers 

برایان بومن، مدیر عامل ConsumerAcquisition.com، در مورد تغییرات IDFA اپل گفت: «این ربطی به حریم خصوصی ندارد. “این مربوط به از دست دادن کنترل اپل بر تجارت فروشگاه برنامه است.”

او اظهار داشت که اگر حفظ حریم خصوصی واقعاً دغدغه آنها بود، آنها به جای تماس گرفتن، شفافیت ردیابی برنامه را در برنامه های خود در هنگام راه اندازی ۱۴.۶ قرار می دادند و پنجره پاپ آپ را اضافه می کردند که از آن می پرسد آیا مصرف کننده با محصولات اپل خود ردیابی می کند یا خیر. آن “شخصی سازی” است.

او گفت: «این اپل است که از قابلیت‌های انحصاری خود استفاده می‌کند، زیرا آنها می‌توانند. آنها به وضوح در مسیر تلاش برای راه اندازی یک شبکه تبلیغاتی دیگر هستند. آنها دو بار شکست خوردند. من کاملاً تصور می کنم که آنها برای بار سوم شکست می خورند، مگر اینکه مایل به ساخت چیزی باشند که ظریف باشد و به مردم اجازه دهد با کارایی که از دست رفته است، هدف قرار دهند.

در کل، IDFA بر روی هدف گذاری و اندازه گیری تأثیر گذاشته است که تأثیر بسیار زیادی بر اثربخشی تجارت الکترونیک و جذب کاربر داشته است. Q3 سه ماهه اول است که شرکت ها تأثیر کامل این اندازه گیری را دیده اند. هر چه تبلیغ کننده بیشتر بر روی تبلیغات پاسخ مستقیم تمرکز کند، به نظر می رسد ضرر مالی بیشتری متوجه کسب و کار او می شود. اکثر شرکت‌ها انتظار دارند که Q4 به همان اندازه پر از دست‌انداز باشد، با هزینه‌های کارآمد کمتر: پول بیشتری برای تبلیغات برای به دست آوردن همان تعداد فروش، بدون داده‌های کافی برای اندازه‌گیری موثر فروش‌هایی که به دست می‌آورند.

بومن گفت: «در طول دهه گذشته همه ما مدل‌هایمان، مدل‌های ارزش طول عمرمان، روشی که روی چیزها تحلیل و کار می‌کنیم، ساخته‌ایم تا این نوع قطعیت قطعی را در نظر بگیریم». وقتی این موضوع حذف شد، خیلی سریع کل صنعت باید بچرخد و بفهمد که چگونه از آن استفاده کند.”

بومن می گوید که پاسخ تبلیغات متنی خواهد بود.

او می‌گوید: «یونیتی و AppLovin به دو دلیل شانس خوبی برای رشد دارند. «یکی، آنها سال‌ها در هسته‌ی خود با زمینه‌ای بوده‌اند، و دوم، همه تلاش می‌کنند تا کارایی از دست رفته را از برخی کانال‌های دیگر بازیابی کنند، بنابراین آن‌ها در حال بررسی این افراد جدید به روش‌هایی هستند که ممکن است نداشته باشند. قبل از. اکنون آنها بسیار روی آن تمرکز کرده اند.»

برای Bowen، راه خروج برای توسعه دهندگان روشن است.

او گفت: «خلاقیت اکنون پادشاه است. از آنجایی که الگوریتم‌ها اساساً تغییر کرده‌اند، آخرین اهرمی که روی آن کنترل دارید این است که خلاقیت بهتری انجام دهید. واضح است که انجام آن بسیار سخت است.»

این مطالب برگرفته از سایت‌های خارجی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایدبار