سرمایه داران بزرگ

شرکت سرمایه‌گذاری Boost Vc

Boost Vc چیست؟

Boost VC شتاب دهنده ای است که روی بنیانگذارانی سرمایه گذاری می کند که داستان های علمی تخیلی را به واقعیت تبدیل کنند. سرمایه‌گذار خطرپذیر (VC) یک سرمایه‌گذار خصوصی است که در ازای یک سهام، سرمایه‌ای را برای شرکت‌هایی با پتانسیل رشد بالا فراهم می‌کند. این می تواند سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری های نوپا یا حمایت از شرکت های کوچکی باشد که مایل به گسترش هستند اما به بازارهای سهام دسترسی ندارند. Boost VC شتاب دهنده فناوری علمی تخیلی است. ما ۵۰۰ هزار دلار به ازای ۱۵٪ در ۱۰ شرکت، دو بار در سال سرمایه گذاری می کنیم.

boost bc

در Boost VC منابعی را برای گسترش دنیای دیجیتال یا اکتشاف دنیای فیزیکی تخصیص داده‌می‌شود.

در طول ۸ سال گذشته، Boost VC روی بنیان‌گذارانی سرمایه‌گذاری کرده است که چشم‌اندازی از آینده دارند که مردم به طور کلی می‌گویند در زمان سرمایه‌گذاری ما غیرممکن است. ما دوست داریم اولین باشیم و سازندگان مخالف را با سرمایه توانمند کنیم. خواه این یک سیستم مالی جدید باشد، یک جت پک یا یک دنیای مجازی. روی استارت‌آپ‌هایی سرمایه‌گذاری می‌شود که در تقاطع سه رکن متمایز قرار دارند:  انسان‌های شگفت‌انگیز، فناوری علمی تخیلی، و بازارهای تریلیون دلاری آینده.

Boost vc بر این اعتقاد است که بیشترین تأثیر را انسان شگفت‌انگیز می‌گذارد و از فناوری علمی تخیلی برای گسترش به بازارهای تریلیون دلاری آینده استفاده می‌کند.

 

تقویت ستون های سرمایه گذاری VC

انسان های شگفت انگیز

اول از همه ما روی مردم سرمایه گذاری می کنیم. انسان هایی که   به یک ماموریت بزرگتر یا به ماهیت رقابتی خود متعهد هستند. تأسیس تیم هایی که اعتماد به نفس، انگیزه ها و انگیزه آنها  برای شرکت معتبر  است. و آن انسان‌هایی که  انرژی لازم  برای گذر از پایین‌ها را دارند و از حرکت در اوج‌ها استفاده می‌کنند.

boots vcفناوری علمی تخیلی

“هر فن آوری به اندازه کافی پیشرفته غیر قابل تشخیص از سحر و جادو است.”-آرتور سی کلارک

ما معتقدیم داستان های علمی تخیلی نوآوری را هدایت می کنند. وقتی کتاب‌ها، فیلم‌ها و کمیک‌های علمی تخیلی را می‌خوانید یا تماشا می‌کنید، چشم‌اندازی از آینده به شما ارائه می‌شود که می‌تواند الهام‌بخش و باعث پیشرفت شود. دنیای ما با سرعتی سریع در حال تکامل است، ما روی بنیان‌گذارانی شرط می‌بندیم که الهام‌بخش ما هستند و جهان بینی ما را به چالش می‌کشند. ما انسان‌های شگفت‌انگیز را در لبه تکنولوژی، علم و تخیل فعال می‌کنیم.

بازارهای تریلیون دلاری آینده

دو انقلاب در جهان رخ می دهد: پایه های یک دنیای دیجیتال جدید (Crypto، VR، AI) و کاوش در دنیای فیزیکی (زیست، اقیانوس ها، عصبی، فضا). این فناوری‌ها بر هر صنعتی تأثیر گذاشته و بازارهای تریلیون دلاری آینده را ایجاد خواهند کرد.

ما معتقدیم که بیشترین تأثیر را انسان شگفت‌انگیز می‌گذارد و از فناوری علمی تخیلی برای گسترش به بازارهای تریلیون دلاری آینده استفاده می‌کند. ما می خواهیم به پتانسیل انسانی شتاب دهیم!

این مطالب برگرفته از سایت‌های خارجی می‌باشد.

 

1 نظر در “شرکت سرمایه‌گذاری Boost Vc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *