خودرویی

احتیاط در فروش حواله پاییز و زمستان

احتیاط در فروش حواله پاییز و زمستان یکی از جنبه های مهمی است که خریدار باید به آن توجه کند زیرا مدت تحویل خودرو بر روی ارزش قیمتی آن تاثیر مستقیم میگذارد.

شاید برایتان پیش آمده که حواله خودرویی را که میخواستید به نامتان در آمده است اما مدت تحویل آن بالای ۳ الی ۶ ماه است در اینجا مشتریانی که قصد خرید از شما را دارند قیمت های پایین تری به شما پیشنهاد میدهند. وزارت صمت در این باره تاکید کرده که مردم بجای خرید خودرو از بازار به قیمت بالا میتوانند از سامانه ثبت نام  و خرید بکنند اما شرکت هایی نظیر ایران خودرو با انتشار موعد تحویل محصولات به متقاضیان بسیاری از مردم را شوکه کرده است.

خریدار حواله

ارزش موعد تحویل امتیاز حواله

احتیاط در فروش حواله پاییز و زمستان ، بعد از اینکه چک کردید که خودرویتان تحویل چه ماهی است متوجه خواهید شد که موعد تحویل خودروهای ۳ماه و یا زودتر قیمتو ارزش بالایی در بازار دارند و سرمایه گذاران زیادی خواهان آن هستند، اگر شما یک خریدار یا سرمایه گذار در این بازار هستید دقت کنید که حواله های تحویل پاییز و زمستان قیمت های کمتری نسبت به تحویل ۳ماهه دارند همچنین خودروهایی با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۳ آن هم با قیمت نامشخص، بیشتر مشتریان را سرخورده کرده است و باعث ورود مجدد آنها به بازار خواهد شد.

کلاهبرداری فروشنده حواله خودرو

خریداران در این بازار باید بیشتر از فروشنده حواس خود را جمع کنند تا با ترفندهای کلاهبرداری برخی مالکان روبه رو نشوند ،شاید به گوشتان خورده باشد که” مالک حواله خود را به چندین نفر فروخته است” به دلیل باز نبودن درگاه پرداخت و نداشتن کد رهگیری و ردیف قرارداد حواله خودروهای پاییز و زمستان، مالک از این روش استفاده میکند و خیلی راحت یک حواله را به چندین نفر میفروشد بنابراین در خرید به قانونی بودن کار بیشتر توجه کنید.

هرگونه خریدو فروش حواله خودرو کلاهبرداری است!

 مطابق تصمیم وزارت صمت، از سال گذشته فروش خودرو از طریق سامانه یکپارچه صورت می‌گیرد و آن دسته از افرادی که متقاضی خرید خودرو هستند باید در طرح‌های فروش شرکت کرده و ثبت نام های اولیه را انجام دهند، این در حالی است که خرید و فروش حق ثبت نام در سامانه یکپارچه غیرقانونی است.

تمامی ثبت نام‌ها براساس کد ملی متقاضی صورت گرفته و فرد ثبت نام کننده تا ۴۸ ماه امکان خرید خودرو از شرکت های خودروساز را ندارد و حتی خودرو یک سال در رهن شرکت است و نمی‌توان این حق را به کسی فروخت.سازمان حمایت در قالب اطلاعیه هایی اعلام کرده که خرید و فروش حواله غیرقانونی است و مردم نباید گرفتار آگهی‌های غیرواقعی شوند اما متاسفانه آگهی‌های تبلیغاتی عاملی شده تا مردم با پرداخت هزینه‌هایی به امید خرید خودرو آن هم زودتر از موعد باشند درحالی که چنین چیزی در عمل ممکن نیست و این آگهی‌ها برای کلاهبرداری از مردم است.

 

خریدار حواله
تیم خودرویی مسعود 

تیم خودرویی مسعود با چندین سال سابقه کار در بازار خریدو فروش حواله ی خودرو در ایران مفتخر است که در خدمت مشتریان ثابت خود باشد و با نهایت قدرت و توان در این بازار پیشرفت کند “هدف ما انجام کارهای مشتریان در کمترین زمان ممکن با کیفیت بالا است”.

 

دیدگاهی در مورد “احتیاط در فروش حواله پاییز و زمستان

  1. بهروز گفت:

    احتیاط کنید خطرات زیاد شده به این سایت هم اعتماد کنید پشیمون نمیشید.

  2. الناز محمودی گفت:

    دمتون گرم بخاطر اینهمه مطالب عالیتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *