خودرویی

خرید و فروش حواله ی خودرو در ایران!

امروزه با توجه به اینکه شرکت های مختلف خودرویی برای دریافت انواع خودرو از بین کسانی که ثبت نام کردند قرعه کشی میکنند ،از جمله شرکت های:سایپا ،بهمن موتور ،ایرانخودرو ،کرمان موتور ،مدیران خودرو و… هر ماهه ثبت نام میکند. این ثبت نام در طرح های مختلف از جمله:طرح جوانی جمعیت،.  طرح فرسود ه، طرح عادی صورت می گیرد.  که هدف از طراحی و اجرا این برنامه،کنترل قیمت خودرو از درب کارخانه تا بازار می باشد. و در صورتی که ثبت نام کردید و برنده ی قرعه شدید می توانید.  حواله ی خودرویی خود را با قیمت بالا به خریداران اصلی و معتبر حواله خودرو بفروشید. 

 

 

فروش حواله ی خودرو چیست؟

اشخاصی که حالا به هر دلیلی نتوانسته اند در این طرح ها شرکت کنند می توانند.  توسط اشخاص دیگر اقدام به خریداری حواله های در حال فروش کنند. در نتیجه این خریداران در زمان تحویل خودرو توسط شرکت سازنده  با داشتن حواله خودرو،ماشین را به صورت صفر کیلومتر دریافت می کند. اغلب افراد از این طریق  در آمد زایی دارند.

چگونه می توان از حواله خودرو پول بدست آورد؟!

امروزه بازار حواله بسیار پر رونق است. برخی از افراد از طریق فروش حواله در آمد بدست می آورند.  در واقعه واسطه می شوند.  و حواله را از شخص فروشنده خریداری میکنند. و به شخص دیگری با قیمت نسبتا گرانتر می فروشند. ۳ تا ۱۵میلیون حواله خریداری شده را گرانتر می فروشند. شخصی که حواله اش را بفروش می رساند.  قبل از تحویل دادن خودرو به صورت پیش فاکتور رسمی.  در نمایندگی های شرکت های سازنده خودرو حواله را به شخص خریدار حواله می فروشد.

(دعوت به همکاری در بازار حواله خودرو)

مراحل انجام خرید و فروش حواله ماشین چگونه است؟!

مراحل خرید حواله ماشین از طریق قرعه کشی :۱-با موافقت طرفین با یک قرار داد دستی انجام می شود. ۲- برای تضمین انتقال سند خودرو  رد و بدل کردن چک یا سفته به محض محیا شدن شرایط معامله.

۳- دادن وکالت کاری برای خریدار از طریق فروشنده تا در زمان تحویل خودرو خریدار قادر به تحویل خودرو باشد.

۴-بعد از انجام تمامی مراحل و در نهایت کار امضای اقرارنامه محضری که شخص فروشنده در آن به فروش فروش حواله ی خودرو مورد نظر اقرار کرده است و نسبت به آن هیچ ادعایی ندارد تنظیم می گردد. تا همه چیز به صورت قانونی انجام شود. وکالت معامله ی حواله ی خودرو  یک وکالت نامه بلاعزل  است.  و بر طبق این قرار داد سند خودرو به شخص خریدار تعلق دارد. فروشنده هم در ازای این کار چک یا وجه نقد دریافت می کند. باید توجه داشته باشید که مقدار مبلغ مبادله شده دقیقا ذکر شود.

 

با توجه به نوع ماشین و قیمت روز آن که با توجه به بالا پایین شدن دلار افزایش و کاهش می یابد و زمان و روز باقیمانده در تحویل خودرو هم نیز بر میزان سود آن موثر می باشد. مثلا حواله ی خودروی ۳۰روزه سود و منفعت بیشتری نسبت به حواله ی ۴۵روزه دارد و با قیمت بیشتری بفروش می رسد.

چه مواردی در قیمت خرید حواله ی خودرو نقش دارد؟

از آن جا که شرکت های خودرو سازی به آرامی خودرو را روانه ی بازار می کنند. می توان فهمید که قیمت آن خودرو ها در بازار آزاد بیشتر از قیمت خرید کارخانه خواهد بود.  خودروهایی که هم تعدادشان محدود و هم خودشان محبوب اند در واقع نوع خودرو و تعداد روز های تحویل خودرو هم بر روی قیمت حواله خودرو تاثیر گذار است. قیمت حواله های خودروی شرکت سایپامعولا کمتر از شرکت ایرانخودرو است. خودروهایی که توسط شرکت سایپا عرضه و نسبت به بقیه ی خودرو های عرضه شده این شرکت قیمت بالا تری دارند.  عبارتند از : حواله سایناS،حواله کوییک S،حواله کوییک R که از محصولات پر طرفدار سایپا نیز می باشند. 

 

چقدر هزینه بابت انتقال حواله ی خودرو پرداخت می شود؟

تمامی هزینه ها در تنظیم سند قرار دادهای انتقال خرید و فروش حواله خودرو در قالب قرار داد صلح در دفاتر اسناد رسمی انجام می شود. در نتیجه هزینه ی محضری صلح نامه همان هزینه ی واگذاری حواله خودرو است و در صورتی که شخص خریدار هزینه ی محضری صلح نامه به دفتر خانه را پرداخت کرده هیچ هزینه ای برای انتقال پرداخت نمیکند.

( خریدار به جز هزینه ی صلح نامه ی محضری هیچ هزینه ی دیگری برای انتقال حواله ی خودرو  نباید پرداخت کند).

 

خریدار و فروشنده حواله ی خودرو چه سودی می برند؟

فروشنده : این اشخاص می توانند حواله خود را بیشتر از مبلغی که بعد از ثبت نام حواله ی خودرو  پرداخت کرده اند بفروشند و سود سرشاری را دریافت کنند. 

خریدار: برای شخص خریدار مزایایی همچون :  داشتن سند تک برگ به نام خریدار ، به صورت مطمعن و آسان و با آسودگی خاطر و همچنین به صورت صفر و نو از محل نمایندگی شرکت سازنده ی مربوطه خودرو را تحویل میگیرد.،   به تنظیم قولنامه و روشهای سنتی بین  فروشنده و خریدار هم نیاز ی نیست.،  تمامی مراحل خرید و فروش حواله ی خودرو به صورت رسمی در محل نمایندگی صورت می گیرد.

 

 

خرید و  فروش حواله ی خودرو دارای چه قانون هایی است؟

خرید و فروش حواله باید رسمی و در نمایندگی و یا محضر صورت گیرد. فرم انتقال یا واگذاری ماشین توسط خریدار و فروشنده و دو شاهد امضا شود.  پذیرفتن شرط های زیر بین  طرفین در انتقال حواله و امضای آن ها در فرم قرار داد که شر ط ها عبارتند از : ۱-انتقال دهنده و انتقال گیرنده حق هر گونه اعتراض و ادعا و کلیه اختیارات را از خود سلب و ساقط نمودند. ۲- همچنین شخص انتقال دهنده تعهد میدهد  که در صورت وجود و کشف هر گونه فساد و خلاف به مراجع قانونی و شرکت پاسخگو باشد. شخص فروشنده پس از اینکه تمامی حق و حقوق خود را واگذار نمود. حق مراجعه ی بعدی و دریافت المثنای حواله مورد معامله را از خود سلب کند.

 

معتبر ترین خریدار حواله ی خودرویی در کل ایران کیست؟

تیم خودرویی مسعود برترین تیم در زمینه ی خرید و فروش حواله ی خودرویی در  کل کشور ایران می باشد.  که دارای نمایندگان معتبر در شهر های مختلف است و به همین دلیل در کمتر از ۲ ساعت می توانید شاهد معامله با تیم ما باشید. تمامی پولتان قبل از انجام امضای سند قرار داد به صورت نقد و فوری تحویل داده می شود. در صورت تمایل برای انجام معامله با ما همین الان با شماره ی:۰۹۱۹۴۳۷۵۲۴۲ تماس بگیرید ما در خدمت شما مشتریان عزیر هستیم.  

دیدگاهی در مورد “خرید و فروش حواله ی خودرو در ایران!

  1. مجید گفت:

    کد ملی طرح مادران میفروشم ۰۹۱۶۲۵۷۰۳۳۵

  2. سلما امینی گفت:

    عه مگه برا انتقال حواله پول نمیدن؟زن داداش من حواله شو فروخته بود برا اون پول انتقال حواله گرفتن آخه اضافی گرفتن پس 🤦‍♀️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *