خودرویی

بهترین خریدار حواله کیست؟؟

بهترین خریدار حواله کیست ؟؟ سوالی که برای اکثر متقاضیان و مالکانی که قصد فروش امتیاز حواله خود را دارند پیش می آید که از کجا تشخیص دهیم فرد یا مجموعه معتبر برای فروش حواله مان چه کسی هست!

اکثر متقاضیان با وجود اینکه توانایی خرید خودرو و ایجاد حساب وکالتی را دارند اما تصمیم میگیرند تا پس از برنده شدن در طرح های مختلف قرعه کشی خودروها امتیاز خودرو یا به عبارتی حواله خودرو برنده شده خود را بفروشند تا سود خود را بردارند و کنار بکشند این یک روشی است که شاید خیلی ها به فکرش میافتند اما نکته مهم این است که حواله خودروشان را به چه کسی بفروشند تا کلاهبرداری نکنند یا سود خوبی از این بازار بدست بیاورند؟

در این مقاله میخواهیم به نکات مهم در این زمینه بپردازیم تا به شما دید وسیع تری بدهیم که بتونید امکان خریدو فروش راحت تر داشته باشید.

خریدار حواله خودرو

 

شرایط معامله با یک خریدار حواله

مالکانی که قصد فروش حواله به قیمت بالا را دارند باید اول به اعتبار و سابقه خریدار توجه کنند که آیا طرفی که میخواهم امتیازم را به او واگذار کنم فرد معتبری است ؟ برای اطمینان از این سوال باید کمی وقت گذاشته و در بستر اینترنت تحقیقات لازمه را انجام دهید اگر خریدار دارای تیم و یا شرکت مخصوص است میتوانید به راحتی آمار و نتیجه عملکردشان را بدست بیاورید و با دیگر رقبا مقایسه کنید در غیر این صورت اگر خریدار اشنای شما یا یک فرد شخصی است باید خوب از طرف مقابل شناخت داشته باشید و بسنحید که میتواند پول شما به صورت تکمیل و بدون هیچ مشکلی در طول معامله پرداخت کند یا خیر.

 

مقایسه قیمت های پیشنهادی رقبا

“خب میرسیم به قسمت دوم و مهم در انجام معامله ” هر مالکی انتظار دارد که حواله ای برنده شده را به قیمت خیلییی بالایی بتواند بفروشد تا سود دندان گیری بدست بیاورد و خب این یک خواسته طبیعی هر ادمی میتواند باشد اما باید در نظر بگیرید همه کسانی که به شما قیمت خرید بالا پیشنهاد میکنند صد در صد خریدار واقعی نیستند شاید ۱۰ درصد از این افراد فقط توان خرید با قیمتی که به شما پیشنهاد دادند را بتوانند بخرند آن هم اگر طرف معتبر و بدون حقه باشد ، پس لطفا زود گول رقم های بالا را نخورید و به صحت کار هم توجه کنید چرا که امکان دارد طرف مقابل به راحتی با روشهای مختلف از شما سو استفاده کند و بدون پرداخت مزد شما حواله را از چنگتان در بیاورد. 

خریدار حواله خودرو

 

خریدار حواله از سراسر کشور

تیم خودرویی مسعود با چندین سال سابقه در زمینه خریدو فروش حواله خودرو به صورت مستقیم و پرداخت آنی وجه مالک ،در کمترین زمان ممکن توانسته در بین رقبا از ارزش و اعتبار بالاتری برخوردار شود. همچنین این مجموعه از همه شهرهای ایران نماینده مخصوص دارد که کار شما را راحت تر کرده است شما قبل از امضا در دفترخانه پول حواله خود را به صورت کامل دریافت خواهید کرد بعد وکالت و سفته از شما گرفته خواهد شد که مرحله پایانی کار است و معامله به همین راحتی و با اطمینان بالا صورت میگیرد “افتخار ما اعتماد شماست.”

دیدگاهی در مورد “بهترین خریدار حواله کیست؟؟

  1. محمد نژاد گفت:

    سلام چرا باید من وقتی وکالت میدم سفته هم باید بدم کنارش

  2. سهیلا سرمدی گفت:

    سخته تشخیص ادمها زمونه بدی شده دقیقا نمیشه به هر کسی اعتماد کرد تو هر زمینه ایی البته، نه تنها در زمینه ی حواله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *