خودرویی

تسویه حساب حواله خودرو

تسویه حساب حواله خودرو مهم ترین بخش هر معامله ای هست که باید مالک به آن بیشتر توجه کند تا با وعده های الکی خریدار سرش کلاه نرود بعد از آنکه تصمیم گرفتید با سرمایه گذار یا نماینده شخصی ایشان به دفتر خانه مراجعه کنید دقت کنید که وجه توافقی شما باید قبل از امضا و واگذاری حواله به حسابتان تمام و کمال واریز شود.

موردهای زیادی اتفاق افتاده که خریدار به مالک پیشنهاد داده تا نصف پول را روز معامله و بقیه را یک هفته یا چند روز بعد به دلیل مشکل درگاه های بانکی پرداخت کند که جای شک دارد !! 

خریدار حواله

پرداخت وجه به صورت نقدی یا چک؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که ایا میتوانیم به جای پول نقدی از خریدارمان چک یک ماهه تحویل بگیریم !

خب این کار شاید در ظاهر بدون ایراد باشد اما باید در نظر داشته باشید که در بحث حواله دریافت وجه نقدی قبل از واگذاری امتیاز حواله بهترین روشی است که میتوانید انتخاب کنید زیرا اعتماد در این بازار به دلیل افزایش دلال ها سخت تر است همچنین مبالغ بالای ۲۰۰ میلیون را حتما باید با قولنامه قراردادی معامله کنید، پس توصیه ما به شما دریافت وجه کامل قبل از امضای قراردادی در دفترخانه است.

 

شرایط معامله با تیم خودرویی مسعود

دوستانی که با تیم خودرویی مسعود قبلا معامله انجام داده اند در جریان هستند که نحوه معامله با ما چگونه است اما لازم میدونم تا توضیحاتی راجب کسانی که تازه با ما آشنا شدند بدهم ، قیمت های پپیشنهادی ما برای مالک ها بالاتر از بقیه خریداران است سود ما برابری داره با سود مشتریانمان پس توافق کامل و رضایت مشتری برای ما در اولویت است.

فقط کافیه با ما تماس بگیرید و قیمت مد نظر خودتان را به ما بگویید و ما بعد از نتیجه گیری با شما تماس خواهیم گرفت که آیا حواله شما را با این قیمت خریدار هستیم یا خیر، در صورت توافق در تماس با شما در نزدیکترین محل زندگیتان قرار حضوری خواهیم گذاشت تا هم بیانه قبل از دفترخانه پرداخت کنیم هم اشنایی رو در رو داشته باشیم تا خیال شما اسوده شود و بتوانید با خیال راحت به ادامه معامله بپردازید.

در دفتر خانه های اداری هم از شما وکالت و سفته به ازای پولی که واریز میکنیم میگیریم و پشت سفته نوشته میشود که فقط  از بابت ضمانت خودرو میباشد و اعتبار دیگری ندارد، در ضمن پول شما به صورت تکمیل قبل امضا به حسابتان شبا میشود و همه کارهای اداری معامله بر عهده ماست.

 

خریدار حواله خودرو

 

دعوت به همکاری در بازار حواله خودرو

1 نظر در “تسویه حساب حواله خودرو

  1. زیبا گفت:

    سلام خسته نباشید من جوادی هستم خدایی با شما معامله داشتم راضی بودم گفتم تشکر کنم لاقل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *