خودرویی

ماشین مادران دو فرزندی

شرکت های خودرو سازی از جمله:سایپا ،ایرانخودرو،بهمن موتور و… در طرح های :عادی ،جوانی جمعیّت یا مادران و فرسوده هر ماهه قرعه کشی برگزار می کنند.  مادرانی که دارای فرزند دوّم که تاریخ توّلدش ۱۴۰۰به بعد باشدامکان ثبت نام در این طرح ها را خواهند داشت.  و در سال ۱۴۰۲دولت تصمیم دارد قرعه کشی را حذف و بر طبق رتبه به مادران خودرو بدهد. هدف از برگزاری طرح مادران توسط دولت تشویق مردم برای فرزند آوری و افزایش جمعیت جوان کشور می باشد.  که در ادامه به جزعیات و شرایط شرکت برای خرید ماشین مادران دو فرزندی می پردازیم.

(ثبت نام رایگان قرعه کشی خودرو)

 

متقاضیان طرح مادران از شانس بالایی برای قبولی در قرعه کشی برخوردار هستند. زیرا ظرفیت بالایی برای ثبت نام در این طرح در نظر گرفته می شود. و هم عده ی کمی از افراد شرایط شرکت در این طرح را دارند. متقاضیان ابتدا باید نام نویسی کنند. و زمانی که اسامیشان در لیست برندگان قرعه کشی بود. می توانند اقدامات لازم جهت دریافت خودرو را انجام دهند.

 مدارک لازم جهت ثبت نام ماشین مادران دو فرزندی؟!

۱-داشتن حساب وکالتی و دارای مبلغ۱۰۰میلیون در این حساب.

۲-کارت ملی و شناسنامه مادر.

۳-داشتن سیمکارت به اسم شخص مادر.

۴-آدرس و کد پستی.

۵-داشتن کارت بانکی و شماره شبا خود شخص مادر.

 شرایط ثبت نام در طرح مادران؟!

،مادران دارای دو فرزند که یکی از فرزندانشان از سال ۱۴۰۰به بعد متولد شود. مادران دارای شرایط برای ثبت نام بدون داشتن گواهی نامه و حتی مادرانی که پایین تر از ۱۸سال دارند. می توانند در این طرح شرکت کنند. قبلا مادرانی که در خانواده دارای یک پلاک فعال بودند نمی توانستند در این طرح شرکت کنند. ولی امروزه این محدودیت برداشته شد ه و می توانند در این طرح شرکت کنند.توجه داشته باشید که مادران دارای دو فرزند یا سه فرزند و یا بیشتر که یکی از آن ها بعد از ۱۴۰۰به دنیا بیاید می تواند در طرح مادران شرکت کند.

برای اطلاع از زمان ثبت نام در طرح مادران باید به سایت خودروسازی سر بزنید. و از اطلاعیه ها در این زمینه با خبر شوید. توجه داشته باشید. که در سال ۱۴۰۲ هر یک از شرکت ها در تاریخ های مختلف در طرح مادران ۱۴۰۲شروع به ثبت نام و … می کنند. 

ایرانخودرو در طرح مادران ۱۴۰۲محصولاتی همچون :دناپلاس اتوماتیک با موتور شارژ ،پژو ۲۰۷ اتوماتیک و سورن پلاس دوگانه سوز عرضه میکند.  مادران می توانند ۵۰درصد قیمت کارخانه ای محصول مورد نظر خود را واریز کرده تا در ثبت نام اولیه شرکت کنند.

تاریخ تحویل خودرو های طرح مادران ایرانخودرو سال ۱۴۰۲:خودرو ها را در شهریور ماه این سال تحویل خواهند داد. و افراد در آن زمان بقیه ی مبلغ خود را به شرکت ایرانخودرو پرداخت کنند.  همچنین شرکت  ایرانخودرو بر طبق مصوبه ی مجلس شورای اسلامی زنان:زنانی که فرزند دوّم به دنیا بیاوردند.  بدون قرعه کشی می توانند خودروی ایرانی از شرکت های خودروسازی دریافت کنند.  در راستای این قانون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ به مادران دارای فرزند دوم به بعد که در تاریخ ذکر شده متولد شده اند. قادر به ثبت نام و دریافت یک خودرو از محصولات ایرانخودرو با قیمت تعیین شده می باشند. 

تیم خودرویی مسعود:

اگر شما قصد فروش حواله ماشین خود را دارید همین حالا با ۰۹۱۹۴۳۷۵۲۴۲ تماس بگیرید. تیم خودرویی مسعود مشتاقانه آماده خدمت به شما مشتریان عزیز می باشد. با ما معامله ایی آسان را تجربه کنید. ما تمام و کمال پول شما را قبل از امضای سند قرارداد به صورت نقد خواهیم داد.  شما در هر کجای این سرزمین که باشید راحتی معامله را تجربه خواهید کرد. زیرا ما دارای نمایندگان معتبر در بخش ها و شهر های مختلف کشور هستیم. لازم است بدانید که تمامی کار های معامله بر عهده ی ما خواهد بود و اعتماد شما اعتبار ماست و رضایت مندی مشتری شرط مهم کار ماست.

1 نظر در “ماشین مادران دو فرزندی

  1. سلطانی گفت:

    سلام ممنون از مطالب خوبی که در اختیارمون قرار میدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *