سرمایه داران بزرگ

شرکت سرمایه‌گذاری Pantera capital

شرکت سرمایه‌گذاری Pantera capital

Pantera Capital یک شرکت سرمایه گذاری است که منحصراً بر روی سرمایه گذاری ها، توکن ها و پروژه های مرتبط با فناوری بلاک چین، ارز دیجیتال متمرکز شده است.

Pantera اولین صندوق ارز دیجیتال را در ایالات متحده راه اندازی کرد، زمانی که بیت کوین در سال ۲۰۱۳ ۶۵ دلار / BTC بود. این شرکت متعاقباً اولین صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر بلاک چین را راه اندازی کرد. جوی کروگ، مدیر ارشد اجرایی Pantera، Augur را که یکی از اولین برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده بر روی اتریوم است، تأسیس کرد. در سال ۲۰۱۷، Pantera اولین کسی بود که یک صندوق توکن در مراحل اولیه ارائه داد.

مالک سرمایه Pantera

مالک سرمایه Pantera

دن مورهد بیش از ۲۵ سال تجربه در مدیریت وجوه کلان جهانی، تجارت کلان و خدمات مشاوره سرمایه گذاری دارد. دن موسس و مدیرعامل Pantera Capital است، یک شرکت سرمایه گذاری که منحصراً بر بیت کوین، سایر ارزهای دیجیتال و شرکت هایی که از فناوری بلاک چین استفاده می کنند، متمرکز است. همچنین برای اطلاع از سایر ارزهای دیجیتال به سایت آکادمی مالی مسعود مراجعه کنید.
Pantera Capital یک صندوق سرمایه گذاری آمریکایی است که در حوزه ارزهای دیجیتال تخصص دارد. این شرکت در سال ۲۰۰۳ توسط دن مورهد تاسیس شد. در سال ۲۰۱۳، اولین صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر بیت کوین را در ایالات متحده راه اندازی کرد. از ماه می ۲۰۲۰، Pantera دارای ۵۰۰ میلیون دلار تحت مدیریت بود.

درآمد

درآمد تخمینی سالانه Pantera Capital در حال حاضر ۶.۹ میلیون دلار در سال می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *