انواع معاملات

اوروبروس

یک پروتکل اثبات سهام که تضمین های امنیتی اثبات کار را با کسری از هزینه انرژی فراهم می کند و بهبود می بخشد. Ouroboros برای تضمین یکپارچگی، طول عمر و عملکرد پروتکل و شبکه های توزیع شده که به آن وابسته هستند، از رمزنگاری، ترکیبات و نظریه بازی های ریاضی استفاده می کند. Ouroboros بسیار مقیاس پذیر و ایمن پایدار است.

اوروبروس چیست؟تعریف اوروبروس

Ouroboros اولین پروتکل اثبات سهام ایمن و اولین پروتکل بلاک چین است که بر اساس تحقیقات بررسی شده است. Ouroboros فناوری منحصربه‌فرد و مکانیزم‌های تأیید شده ریاضی را – که به نوبه خود روانشناسی رفتاری و فلسفه اقتصادی را با هم ترکیب می‌کند – برای تضمین امنیت و پایداری بلاک‌چین‌هایی که به آن وابسته هستند، ترکیب می‌کند. نتیجه پروتکلی با تضمین های امنیتی اثبات شده است که می تواند انتشار شبکه های جهانی و بدون مجوز با حداقل نیاز انرژی را تسهیل کند – که Cardano اولین آن است.

در قلب Ouroboros مفهوم بی نهایت وجود دارد. شبکه های جهانی باید بتوانند به طور پایدار و اخلاقی رشد کنند: فرصت های بیشتری را برای جهان فراهم کنند و در عین حال آن را حفظ کنند. این با Ouroboros امکان پذیر می شود.

Ouroboros ایجاد و به ثمر رساندن شبکه های توزیع شده و بدون مجوز که قادر به حمایت پایدار از بازارهای جدید هستند را تسهیل می کند.Ouroboros برای تعریف پارامترهای دنیای جدید وجود دارد: پروتکلی امن‌تر، مقیاس‌پذیرتر و انرژی کارآمدتر از هر چیزی که قبلاً ارائه شده است. Ouroboros دارای امنیت قابل تایید ریاضی در برابر مهاجمان است.

این پروتکل تا زمانی که ۵۱٪ از سهام – در مورد Cardano، ada – در اختیار شرکت کنندگان صادق است، تضمین می شود که علاوه بر سایر مفاهیم جدید، از طریق انتخاب تصادفی رهبر به دست می آید. این پروتکل از طریق تکرارهای جدید و تجزیه و تحلیل امنیتی دقیق به تکامل خود ادامه می دهد.

مشوق ها و پاداش ها

برای اطمینان از پایداری شبکه‌های بلاک چین با استفاده از Ouroboros، این پروتکل دارای مکانیزم تشویقی است که به مشارکت‌کنندگان شبکه پاداش می‌دهد.

این کار می‌تواند یک استخر سهام یا واگذاری یک سهام در ada به یک استخر سهام باشد. با انجام هر یک از این فعالیت ها می توان جوایزی (به شکل آدا) به دست آورد.

نمایندگی سهام و استخرهای سهام

Ouroboros یک پروتکل اثبات سهام است. این کنترل شبکه را در میان استخرهای سهام توزیع می کند: اپراتورهای گره با زیرساخت مورد نیاز برای اطمینان از اتصال ثابت و قابل اعتماد به شبکه.

برای هر شکاف، یک مخزن سهام به عنوان رهبر شکاف اختصاص داده می شود و برای اضافه کردن یک بلوک به زنجیره پاداش می گیرد. دارندگان Ada ممکن است سهام خود را به یک مجموعه سهام خاص واگذار کنند، و شانس آن را برای انتخاب به عنوان رهبر شکاف افزایش دهند و در جوایز استخر سهام شریک شوند.

انرژی کارآمد

اوروبروس بزرگترین چالش پیش روی بلاک چین های موجود را حل می کند: نیاز به انرژی بیشتر و بیشتر برای دستیابی به اجماع. با استفاده از Ouroboros، Cardano می‌تواند به طور ایمن، پایدار و اخلاقی مقیاس‌بندی کند و تا چهار میلیون برابر بیت‌کوین راندمان انرژی داشته باشد.

Ouroboros تداوم هر لحظه را تضمین می کند: ساختمان تدریجی یک زنجیره ناگسستنی. از طریق آن، هر افزوده – معامله، توافق، به اشتراک گذاری اطلاعات – به بخشی از گذشته تغییرناپذیر تبدیل می شود.

اوروبروس چیست؟نحوه عملکرد Ouroboros

اوروبروس بلوک‌های تراکنش را با تقسیم زنجیره‌ها به دوره‌ها پردازش می‌کند، که بیشتر به زمان‌بندی تقسیم می‌شوند. یک رهبر اسلات برای هر شکاف زمانی انتخاب می شود و مسئول اضافه کردن یک بلوک به زنجیره است. 

برای محافظت در برابر تلاش‌های متخاصم برای براندازی پروتکل، هر رهبر شکاف جدید باید چند بلوک آخر زنجیره دریافتی را گذرا در نظر بگیرد: فقط زنجیره‌ای که قبل از تعداد مشخصی از بلوک‌های گذرا قرار دارد، تسویه‌شده در نظر گرفته می‌شود.

 به این تاخیر تسویه حساب نیز گفته می شود و مکانیزمی است که از طریق آن دفتر کل به طور ایمن بین شرکت کنندگان منتقل می شود.

اوروبروس ترکیبی از فناوری و فلسفه نوآورانه است. تحقیقات آن به بررسی چگونگی رفتار ما به عنوان یک جامعه می‌پردازد تا تعادل ایده‌آلی را – که از طریق نظریه بازی تعریف می‌شود – بین منافع فردی و جمعی کشف کنیم.

 مکانیسم تشویقی Ouroboros به شرکت کنندگان برای مشارکت صادقانه آنها پاداش می دهد و بازیگران نادرست را از بین می برد. این یک پایه پایدار و پایدار برای شبکه های مجوز است که برای دوام ساخته شده اند: زیرساخت های آینده.

1 نظر در “اوروبروس

  1. فرشته فرحانی گفت:

    سلام وقت عالی بخیر
    مچکر از مطالب مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *