معرفی رمز ارز

kishu inu

تا امروز چندین توکن را که با الهام از دوج کوین ساخته شده‌اند، شناخته‌ایم. اکثر این توکن‌ها بنیان‌گذار یا تیم توسعه دهنده مشخصی نداشته‌اند. ارز دیجیتال کیشو اینو (kishu inu) یکی از همین نوع توکن‌ها می‌باشد. کیشو نیز مانند دوج کوین  برای لوگوی خود از تصویر سگ  استفاده می‌کند. در معاملات شبکه کیشو ۲% از هر معامله، میان دارندگان توکن تقسیم می‌شود. این همان کاری است که، سیف مون نیز انجام می‌دهد و اینگونه به هولدرهای توکن SafeMoon پاداش عطا می‌کند.

kishuکیشو اینو (kishu inu) چیست؟

کیشو اینو در آگوست سال ۲۰۲۰ راه‌اندازی شده اما، اخیرا رشد چشمگیری داشته است. این مسئله، به لطف نوسانات دوج کوین در چند روز گذشته میسر شده است. ارز دیجیتال کیشو، به نحوی برادر کوچک دوج کوین به شمار می‌رود. همانگونه که در بالا نیز اشاره شد، این شبکه ۲% از کارمزد معاملات خود را به عنوان پاداش به هولدرها می‌بخشد.

ویژگی ارز کیشو

  •  هزینه کم، انتقال بین کیف پول‌ها به خارج از مرز است که از این رو هزینه کمتری نسبت به هزینه‌های سنتی بانک‌ها دارد.
  • درآمدی غیر فعال و بدون خطر که با قرار دادن سکه کیشو، درآمدی جدید از سکه به کیف پول اضافه می‌شود؛ بدون معامله می‌توان سود کرد.
  • سود دریافتی این ارز، کاربرانی که سکه در اختیار دارند با پرداخت وام به کسانی که به شبکه بدهی دارند، کارمزد دریافت می‌کنند.
  • انجام معاملات با سزعت بالا ارز به طوری که در زمان کوتاهی، معادلات ایمنی را انجام می‌دهد.

آیا کیشو برای سرمایه گذاری مناسب است؟

به طور کلی باید بدانید که، بازار ارزهای دیجیتال یک بازار پر ریسک و پر نوسان است. یکی از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال در این خصوص گفت: «ارزهای دیجیتال مانند Kishu Inu و Shiba Inu نیز هیاهوی سگ‌هایی مانند Dogecoin را سوار می‌شوند.» من به شخصه از این گفته اینگونه برداشت می‌کنم که سرنوشت کیشو اینو هم مانند دوج کوین خواهد شد. البته، زمان روشن کننده همه چیز خواهد بود.

بنیان گذاران، کیشو اینو را قاتل احتمالی دوج کوین معرفی می‌کنند. آن‌ها معتقدند، این توکن می‌تواند ارزش دوج کوین را پشت سر بگذارد با این که، اکنون ارزش سکه کیشو بسیار کمتر از دوج می‌باشد؛ بنابراین، سرمایه‌گذاری در این توکن می‌تواند مناسب باشد به شرط آنکه، توسعه دهندگان آن به برنامه‌های خود عمل کنند و آینده خوبی برای این سکه رقم زده شود.

فرآیند خرید برای دارنده رمز ارز ضررهایی را تحمیل خواهد کرد. برای خرید KISHU کاربران باید وجوه خود را به یک کیف پول پشتیبانی شده یا یکی از WalletConnect مانند Metamask ، TrustWallet ، Coinbase Wallet یا موارد مشابه واریز کنند. با استفاده از همکاری با صرافی Kishu Inu که توسط UniSwap پشتیبانی می‌شود، کاربران در حال حاضر می‌توانند KISHU را با Etheruem ، Dai ، USDC ، USDT ، Wrapped BTC یا Wrapped Ether خریداری کنند.

خریدن ارز کیشو اینو 

برای خرید ارز کیشو اینو می‌توانید از صرافی‌های متعددی مانند Gate.io، OKEx، ZB.com، Uniswap و Hotbit را از لیست صرافی خریداری کنید و از طریق پلتفرم آن‌ها، این توکن را معامله کنید. خرید ارز کیشو اینو در مارکت کریپتوکارنسی، با نماد KISHU ثبت شده است.

در ابتدا باید بدانید که برای اتصال به صرافی‌های غیرمتمرکز مانند یونی سواپ نیاز به یک کیف پول دیجیتال دارید، که قابلیت اتصال به برنامه‌های غیر متمرکز را داشته باشد. به همین منظور، شما می‌توانید از کیف پول متامسک و یا کیف پول تراست والت استفاده کنید.

کانترکت کیشو

در بلاک چین ارزهای دیجیتال یک سری آدرس وجود دارد که در واقع یک شناسه برای پذیرش و ارسال تراکنش‌های بلاک چین هستند. بنابراین منظور از کانترکت کیشو، همان آدرس بلاک چین این ارز می‌باشد. چنانچه در Uniswap برای خرید کیشو با کلمه kishu نتوانستید آن را بیابید، باید از کانترکت آدرس 0xa2b4c0af19cc16a6cfacce81f192b024d625817d استفاده کنید.

پروژه کیشو اینو

پروژه کیشو اینو در فروردین ماه ۱۴۰۰ راه‌اندازی شد. شعار کیشو اینو در این پروژه «میم کوین کوچک با رویاهای بزرگ!» بود. سازندگان این پروژه در وایت پیپر آن گفته‌اند، که هدف KISHU اثبات جمله «یک میم کوین با نشان سگ می‌تواند بهتر از میم کوین‌ها و پروژه‌های دیگر باشد». با توجه به شعار و جمله، کیشو قصد دارد مفاهیم دنیای رمزارزها را عادی‌سازی و آسان کند.
اما نقشه مسیر اهداف کیشو، چهار مرحله‌ای است و مانند بیبی دوج بیشتر حول محور بازاریابی می‌چرخد. در مرحله اول (راه‌اندازی)، مرحله دوم (رشد)، مرحله سوم (توسعه) و مرحله آخر (استفاده)، سه مرحله اول نقشه راه، تکمیل شده است و تنها مرحله آخر باقی مانده است.

kishuلیست شدن کیشو در بایننس

این صرافی بزرگ و بین‌المللی در فهرست کردن پروژه‌های رمزنگاری شده، مخصوصا میم کوین‌ها، بسیار سخت گیرانه رفتار می‌کند. بایننس شیبا اینو را در لیست توکن‌های خود جای داده‌است با وجود سختگیری‌هایی که می‌کند.

کلام آخر

تاکنون ارز کیشو اینو، بین بیش از چند صرافی معتبر دنیا لیست شده و با بیشتر از ۱۱۰ هزار هولدر بسیار پر طرفدار محسوب می‌شود. برای خرید این ارز در ابتدا، باید در کیف پول خود مقداری تتر داشته باشید. البته توجه داشته باشید که، کارمزد شبکه برای خرید ارز کیشو خیلی ارزان نیست.
به طور کلی، بهتر است سرمایه زیر ۱۰ دلار را به این گونه از توکن‌ها وارد کنید؛ اما اگر ریسک پذیری بالایی دارید، می‌توانید به صورت کوتاه مدت یا میان مدت سرمایه‌هایی را به مراتب بیشتر به کوین‌ها اختصاص دهید و سودهای کلانی به دست آورید.

سرمایه‌گذاری  زمانی در این توکن می‌تواند مناسب باشد به شرط آنکه، توسعه دهندگان آن به برنامه‌های خود عمل کنند و آینده خوبی برای این سکه رقم زده شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *