سرمایه داران بزرگ

شرکت سرمایه‌گذاری kenetic capital

Kenetic Capital یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز تجاری خصوصی و شرکت سرمایه گذاری است که متخصص در دارایی های دیجیتال و استارت آپ ها با استفاده از فناوری بلاک چین است. این بنیاد تلاش می کند تا از طریق سرمایه گذاری، خدمات مشاوره، ایجاد جامعه و اجرای فناوری های جدید به گسترش پلت فرم بلاک چین کمک کند. Kenetic محصولات ساختار یافته مرتبط با دارایی های دیجیتال مختلف را به شرکای خود ارائه می دهد.

kenetic capital

خدمات kenetic capital

این بنیاد به عنوان متصدی پروژه هایی عمل می‌کند که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند :

  • توکن سازی کسب و کار؛
  • توصیه هایی برای فروش توکن ها؛
  • توسعه همه جانبه توکن (کمک به فهرست‌بندی، ایجاد مشارکت‌های استراتژیک و «خرد کردن» محصول در صورت لزوم).
  • مشاوره در مورد بسیاری از مسائل

تاریخچه kenetic capital

کنفرانس NIFTY در سال ۲۰۱۸ توسط Kenetic برگزار شد.

Kenetic Capital توسط سه نفر با تجربه در هنگ کنگ تاسیس شد: Jehan Chu ، Lawrence Chu ، David Wills . در سال ۲۰۱۶، زمانی که شرکت تأسیس شد، مؤسسین موفق شدند تیمی با تجربه از معامله گران، تحلیلگران و مدیران پرتفوی را برای اطمینان از مدیریت ریسک قابل اعتماد و اثبات شده و همچنین تجزیه و تحلیل کمی و کیفی داده‌های سرمایه گذاری گرد هم آورند.

این صندوق نه تنها می خواهد در پروژه‌ها سرمایه گذاری کند، بلکه می‌خواهد روابط خوبی با جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کند. اخیرا Kenetic یک کنفرانس رایگان به نام NIFTY به همراه پروژه Decentraland و سایر حامیان مالی (Coinbase، Ox، OKEx و دیگران) ترتیب داده است. هدف NIFTY گرد هم آوردن بهترین توسعه دهندگان و ایجاد جامعه ای است که در آن آنها با یکدیگر همکاری کنند. توسعه دهندگان می توانستند ایده های خود را ارائه دهند و بهترین آنها جوایز نقدی دریافت کردند.

نمونه کارها

 

پورتفولیوی Kenetic فقط شامل پروژه‌های بلاک چینی می‌شود که قبلاً در سراسر جهان به خوبی شناخته شده‌اند، از جمله: Omisego Network ، Ox، ICON ، Status ، Bluzelle، Zilliqa ، و همچنین برخی از سکه‌هایی که در ۱۰ مورد برتر در CoinMarketCap قرار دارند ( اتریوم، Zcash، بیت کوین، ریپل، و دیگران). سرمایه‌گذاری‌های Kenetic شامل پروژه‌های مربوط به مقیاس‌پذیری، سیستم‌های پرداخت، پروتکل‌های بلاک چین برای انتقال داده‌ها است و این صندوق در پروتکل‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند که از امنیت فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌کنند، زیرا معتقد است که این در زمان ما واقعاً مهم است. و مهمتر از همه، آنها در مرحله Seed سرمایه گذاری می کنند که بسیار پر ریسک است، اما کاملاً سودآور است.

kenetic captial

شراکت kenetic capital

تنها چندین پروژه در سبد Kenetic Capital وجود دارد که این بنیاد به عنوان یک شریک استراتژیک از آنها پشتیبانی می‌کند – Essentia ، Terra، Data، Zilliqa و دیگران. شریک دیگری شناخته شده است – خدمات بازرگانی تورا. این فناوری تجاری و خدمات مالی پیشرفته را ارائه می دهد. با کمک تورا، هر بنیادی می تواند از خدمات آنها استفاده کند. تمام ابزارهای لازم را فراهم می کند، یعنی: یک پورتفولیو و سیستم مدیریت ریسک، مکانیسم های تجزیه و تحلیل. این تم در آسیا محبوب است و بسیاری از بنیادها برای مدت طولانی از آن استفاده می‌کنند.

آنها با همکاری Kenetic Capital پروژه خود را به نام Caspian ایجاد کردند که هدف آن فراهم کردن بستری برای رمزنگاری و مدیریت ریسک با ابزارهای کامل به سرمایه گذاران نهادی است. کارشناسان می گویند که این اتحاد برای آینده بسیار امیدوار کننده است.

تیم kenetic capital

 

شریک مدیر و یکی از بنیانگذاران صندوق Jehan Chu بیشترین بخش توسعه را بر عهده می گیرد. علاوه بر این، او مشاور پروژه هایی مانند Melonport ، QTUM و OpenANX است. از سال ۲۰۱۳، او با پشتکار فناوری بلاک چین را در جامعه گسترده ترویج کرده است . او یکی از بنیانگذاران انجمن بیت کوین و بنیانگذار انجمن اتریوم در هنگ کنگ است. و او و همسرش سازمان خیریه Social Alphafoundation را ایجاد کردند. در بیشتر موارد، کمک های مالی از صندوق های مختلف در آنجا دریافت می شود که سپس به پروژه های ضروری اجتماعی هدایت می شود.

استیون ورهلست یکی از بنیانگذاران Kenetic Capital است. او تا آن زمان مدیر عامل بانکداری سرمایه گذاری HSBC و همچنین رئیس بخش سرمایه و مالی استراتژیک پروژه های مرتبط در آسیا بود.

لارنس چو یکی از بنیانگذاران Kenetic Capital است. علاوه بر این صندوق، او به عنوان یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت BlackPine Private Equity Partners ذکر شده است. لارنس نایب رئیس گروه سرمایه گذاری هوشمند است که در مدیریت دارایی های خصوصی تخصص دارد. او بیش از ۱۲ سال تجربه در این صنعت دارد.

دیوید ویلز – مدیر عملیاتی در Kenetic Capital را اغوا می کند. مدیر عامل سابق و رئیس آسیا تریدینگ Och-Ziff Capital و همچنین دارای ۱۵ سال تجربه در صندوق های تامینی است. او همچنین یکی از بنیانگذاران پروژه کاسپین است.

دانیل واینبرگ مدیر کل و شریک مدیر این صندوق است. او ۲۰ سال سابقه کار در تجارت دارد. به موازات آن، او یکی از شرکای ارشد سابق Optiver Asia Pacific (قدیمی ترین شرکت ارائه دهنده خدمات نقدینگی به بازارهای مالی) است. او به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره Simple Token و Airswap ذکر شده است.

این مطالب برگرفته از سایت‌های خارجی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *