خودرویی

حواله خودرو تبریز

حواله خودرو تبریز و قیمت آن : حواله خودرو یک امتیاز خودرو است که در قرعه کشی شرکت های مختلف ثبت نام صورت می گیره و در صورتی که برنده شدن می توانند خودروی صفر از کارخانه تحویل بگیرند. که قیمت این خودرو از قیمت خودرو های موجود بازار بسیار ارزانتر است. در نتیجه یک امتیاز عالی برای مردم محصوب میشود. حواله خودرو یک قرار داد است. که بین شرکت سازننده خودرو و متقاضی خودرو بسته می شود. که متقاضیان مبلغ مشخصی جهت دریافت خودرو پرداخت میکنند. البته قیمت حواله خودرو ها متفاوت بوده و هر آن ممکن است بالا و پایین شود زیرا قیمت حواله خودرو ها هم بستگی به  قیمت دلار دارد و طبق نوسانات قیمت دلار قیمت حواله هاهم در حال نوسان می باشد.

مواردی که قیمت خرید حواله خودرو به آن بستگی دارد؟

۱- تعداد خودرو های پر طرفدار :در این باره تعداد محدود ماشین های پر طرفدار،نوع ماشین و همچنین زمان تحویل خودرو بر قیمت حواله خودرو تاثیر بسیاری دارد. مثلا حواله های ۳۰روزه نسبت به حواله های ۴۵روزه قیمت بالاتری دارند. 

۲-حضور کم خودروها از شرکت های خودرو سازی در بازار: قیمت خودرو در بازار آزاد بیشتر از قیمت خرید  خودرو از کارخانه می باشد که نتیجه ی حضور کم و قطره چکانی خودروها از شرکت خودروسازی در بازار است. 

۳-قیمت متفاوت حواله ها از شرکت های خودرو سازی:اکثرا قیمت حواله خودرو های شرکت ایرانخودرو از قیمت حواله خودرو شرکت سایپا بیشتر است. در شرکت خودرو سازی سایپا  خودرو هایی از جمله :ساینا S،کوییک S،کوییک R،دارای طرفدارن و خواهان ریادی هستند.

 

شرایط خرید و فروش سند حواله خودرو شامل موارد:

۱-واگذاری حواله باید به صورت معتبر یعنی در دفتر خانه رسمی و در قالب عقد صلح رسمی قابل انتقال است.

۲- از شرایط قانونی در خرید و فروش حواله خودرو و انتقال سند حواله می باشد. دو طرف باید عاقل و بالغ باشند.

۴-بستن قرارداد انتقال خودرو به صورت صحیح و دقیق و معتبر در دفتر خانه رسمی یا نمایندگی های تولید کننده خودرو. 

لازم است بدانید که دو نوع قرار داد داریم: ۱-صلحنامه رسمی:که در این نوع هر دو طرف درباره ی انتقال حواله خودرو در دفتر خانه اسناد رسمی به توافق رسیده و قرار داد بسته می شود. ۲-وکالت نامه: گرفتن وکالت خریدار از شخص فروشنده حواله خودرو تا در هنگام تحویل خودرو با نام خودش تحویل بگیرد. و در این صورت می تواند همه کارهای ماشین را با مراجعه به یکی از نمایندگی های مربوط به خودرو  انجام دهد. 

 

دردسر های بازار حواله خودرو ؟

در بازار حواله عده ای به نکات قانونی خرید و فروش حواله خودرو دقت نکرده و دچار دردسر و گرفتاری می شوند.خطرات حواله خودرو  را باید جدی گرفت. باید دقت کنید که مدارک جعلی نباشد. و قرار داد حواله خودرو را در دفتر خانه ی رسمی نوشته و امضا کنند. اختیارات حواله خودرو را هم باید به صورت کامل به شخص خریدار منتقل کنند زیرا اختیارات در حواله خودرو به اسم مالک ثبت شده است. در صورت تنطیم قرار داد با نکاتی که ذکر شد شخص خریدار قادر به تحویل خودرو به نام خودش میباشد. که باید به یکی از نمایندگی های مربوط به حواله خودرو مراجعه کند. امروزه آمار کلاهبرداری در بازار حواله بشدت افزایش یافته پس باید مراقب  باشید و نکات مذکور را حتما حتما رعایت فرمایید. 

 خرید حواله خودرو چه سودی دارد؟

از مزایا و سود خرید حواله خودرو می توان به مواردی از جمله:۱- داشتن سند تک برگ به اسم شخص خریدار حواله ۲-خودرو را به صورت مطمعن صفرو نو و به آسانی می توانید در محل نمایندگی شرکت سازنده تحویل بگیرید. ۳-نیاز به تنطیم قولنامه و روشهای سنتی بین فروشنده و خریدار ندارد.۴-تمام مرحله های خرید و فروش خودرو به صورت رسمی در محل های نمایندگی انجام می شود.

 

خریدار حواله خودرو تبریز ؟

حواله خودرو تبریز: سلام عزیز تبریزلی لره اگر حواله ییز وار و ایستیسوز ساتاسوز بیز خدمتوزده واریخ.  و هر نمنه سوالوز وار حواله زمینه سینده من خدمتیزده وارام . اگر سوالوز واردی کامنت طریقینن بیزنن ارتباط دا اولون.

گروه خودرویی مسعود خریدار انواع حواله های خودرو های مختلف می باشد. که با بالاترین قیمت تمامی حواله های  خودرو  را از شهر های مختلف میخرد. همچنین تمام و کمال پول  فروشنده را قبل از امضای سند قرارداد در دفتر خانه اسناد رسمی تقدیم میکند. معامله با ما بسیار آسان است.  زیرا تمامی کارهای معامله بر عهده ی ما خواهد بود. در صورتی که تمایل به انجام معامله با ما را داشتید می توانید با شماره ی : ۰۹۱۹۴۳۷۵۲۴۲ تماس بگیرید. 

دیدگاهی در مورد “حواله خودرو تبریز

 1. مصطفی احمدی گفت:

  سلام خیلی تشکر میکنم بابت اطلاعات خوبتون که برامون در سایت قرار میدین. من اهل بناب هستم و به پول نیاز دارم میخواستم ثبت نام کنم و حواله بفروشم کدام حواله سود خوبی دارد؟

 2. نگار گفت:

  سلام ممنونم از سایت خوب و پر بازدیدتون

 3. شهلا موسوی گفت:

  سلام من ماشین تارا اتوماتیک دارم و میخوام حوالشو در پاییز بفروشم چه کاری لازم است؟

 4. رضا گفت:

  سلام لاماری دارم حواله ی زمستان چنده؟

 5. ناشناس گفت:

  سلام من اهل شیراز هستم و به پول حواله ماشینم نیاز دارم چیکار کنم؟

 6. ناشناس گفت:

  سلام حواله ی پارس قیمتش چند است؟

 7. کمیل گفت:

  سلام من سورن تک گانه دارم حوالشو میخوام در یه جای امن بفروشم مطمعن شما بهترین هستید تماس میگیرم باهاتون تشکرات فراوان .

 8. جسور گفت:

  با شما تماس خواهم گرفت عالی هست سایتتون همین جوری عالی بمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *