معرفی رمز ارز

کریپتو کیتیز CryptoKitties چیست؟

CryptoKitties یک بازی است که حول محور موجودات قابل پرورش، کلکسیونی و بسیار شایان ستایشی است که ما آن ها را کریپتو کیتیز می نامیم! هر گربه در نوع خود بی نظیر است و ۱۰۰% متعلق به شماست. نمی توان آن را تکرار کرد، یا از بین برد.

خرید و فروش

میتوانید CryptoKitty را به  سه روشر دریافت کنیدف

یکی را از بازار بخرید، که می‌توانید با استفاده از برگه «جستجو» به آن نگاه کنید. دو کریپتو کیتی را با هم پرورش دهید.

یکی را به عنوان هدیه از بازیکن دیگری دریافت کنید (برای دریافت Kitty همچنان به یک کیف پول نیاز دارید)

هزینه بازی 

خرید کیتی یا پرورش کیتی هزینه دارد. همچنین برای انجام تراکنش‌ها در بلاک چین ، هزینه «گاز» کوچکی پرداخت می‌شود.

خرید: وقتی یک Kitty می‌خرید، قیمت استانداردی وجود ندارد. کاربران موقع ایجاد حراج برای Kitty خود قیمت شروع و پایان خود را انتخاب می کنند و تا زمانی که Kitty خریداری شود یا حراج به پایان برسد، قیمت کاهش می یابد. هنگامی که یک حراج به پایان می رسد، بچه گربه برای فروش با قیمت نهایی حراج پایین باقی می ماند تا زمانی که خریده شود یا مالک حراج را لغو کند.

تیم CryptoKitties هر پانزده دقیقه یک کریپتو کیتیز جدید “Gen 0” منتشر می کند. این نسل ۰ بچه گربه ها همه چیز را شروع کردند آنها از “ساعت بچه گربه” متولد شده اند و پدر و مادری ندارند. فقط ۵۰۰۰۰ تا به حال ایجاد خواهد شد – قبل از اینکه از بین بروند آن ها را جمع آوری کنید قیمت شروع حراج Gen 0 Kitties با میانگین قیمت پنج کریپتو کیتیز آخر فروخته شده از ساعت Kitty به اضافه ۵۰% تعیین می شود.

اگر بجای پرورش دو تا از بچه گربه های خود، Sire a Kitty را از بازار انتخاب کنید، باید هزینه سیرینگ را نیز بپردازید که توسط صاحب کیتی که انتخاب می کنید با آن پدر و مادر کنید، تعیین می شود.

گاز: تراکنش ها بر روی بلاک چین اتریوم ایمن می شوند و پردازش تراکنش برای استخراج کنندگان آن هزینه کمی دارد. این کارمزد «گاز» برای هر تراکنش در کریپتو کیتیز اعمال می شود.

برای شروع به چند CryptoKitties نیاز است؟

فقط یکی با این حال، توصیه می کنیم با دو شروع کنید تا بتوانید آنها را با هم پرورش دهید.

هزینه بازی کریپتپوکینیزنمایش کیتی در حساب

پردازش تراکنش‌های روی بلاک چین ممکن است چند دقیقه طول بکشد و سپس چند دقیقه بیشتر طول بکشد تا وب‌سایت ما با بلاک چین همگام شود. به عبارت دیگر، بچه گربه ها گربه های معمولی هستند – آن ها کارها را طبق برنامه خود انجام می دهند.

هر چند نگران نباشید. اگر معامله موفقیت آمیز بود Kitty شما متعلق به شما است و ظاهر می شود. بلاک چین دروغ نمی گوید.

اگر با موفقیت Sired یا یک گربه را از طریق بازار ما فروختید، کاربر دیگر قطعا اتر ارسال کرده است. از آنجایی که کاربر هزینه Siring یا فروش را از طریق قرارداد هوشمند ما پرداخت کرده است ، پرداخت به عنوان یک تراکنش معمولی ورودی/خروجی در Etherscan منعکس نمی‌شود. (Etherscan یک رابط فقط خواندنی برای شبکه اتریوم است که تمام رویدادهای روی بلاک چین را نشان می دهد.) در ادامه مطلب توضیحات ذکر شده است

 مزایده ها 

با کلیک بر روی Kitty، دکمه هایی را در نزدیکی نام آن برای فروش و Siring مشاهده خواهید کرد.

حراج‌های کیتی می‌توانند از نظر قیمت بالا یا پایین بروند و زمانی که زمان به پایان رسید، قیمت از حرکت باز می‌ماند. Kitty فقط در صورتی به شما بازگردانده می شود که فروش یا Siring را لغو کنید، یا اگر گربه شما Sired با آن باشد. قرار دادن یک Kitty برای فروش یا یک تراکنش در بلاک چین است، بنابراین باید هزینه بنزین بپردازید.

دسترسی به کیف پول

اگر دسترسی به کیف پول خود را از دست بدهید، ما نمی توانیم گربه های شما را بازیابی کنیم. مسئله این نیست که مخالف سیاست ما باشد یا خیلی سخت باشد. به معنای واقعی کلمه غیرممکن است . قراردادهای هوشمند هر CryptoKitty را ایمن می کند تا توسعه دهندگان نتوانند آن ها را ویرایش، دسترسی یا تخصیص مجدد دهند. این از Kitties شما در برابر هکرها و هر کسی که آن  ها را سرقت می کند محافظت می کند. متأسفانه، این بدان معناست که نمی توانیم به سادگی یک کریپتوکیتیز را “بازیابی” کنیم.

کیف پول دیجیتالهزینه ارائه پیشنهاد

هر پیشنهاد شامل کارمزد ۳.۷۵% از ارزش کل پیشنهاد است . کل مبلغ پیشنهاد و کارمزد از قبل جمع‌آوری می‌شود ، اما اینکه واقعاً چه مقدار از مناقصه‌گزار در پایان پیشنهاد دریافت می‌شود بستگی به این دارد که چه اتفاقی می‌افتد : اگر مالک پیشنهاد را بپذیرد ، هم مبلغ پیشنهادی و هم هزینه ۳.۷۵ % را می پردازید. اگر پیشنهاد خود را زودتر کنسل کنید، مبلغ پیشنهادی خود را به طور کامل بازپرداخت می کنید ، اما همچنان هزینه ۳.۷۵% را پرداخت می کنید. اگر پیشنهاد شما بیشتر از قیمت پیشنهادی باشد یا منقضی شود ، اتر شما به طور خودکار برگردانده می شود ، اما به جای کارمزد ۳.۷۵% ، نرخ ثابت ۰.۰۰۱ ETH از شما دریافت می شود . اگر مالکی پیشنهاد شما را رد کند ، بلافاصله پولی به شما بازپرداخت نمی شود . می توانید انتخاب کنید یا زودتر لغو کنید و هزینه ۳.۷۵% را بپردازید ، یا منتظر بمانید تا پیشنهاد پس از یک روز منقضی شود و فقط نرخ ثابت ۰.۰۰۱ ETH را بپردازید.

Discord چیست؟

گروه Discord محل تجمع رسمی جامعه است. بازیکنان می آیند تا در مورد بازی یاد بگیرند، در مورد استراتژی های خود چت کنند و در رویدادهای اجتماعی شرکت کنند. 

کریپتوکیتیز چیست؟مزایای دیگر CryptoKitties

 • نکته مهم در مورد بلاک چین این است که هر کسی می تواند با یا بدون مشارکت ، بازی ها و ویژگی هایی را برای کریپتو کیتیز بسازد. این دنیای گسترده را “KittyVerse” می نامیم .
 • KittyHelper.co ، ابزار جستجوی قدرتمند برای CryptoKitties
 • Kitty.Family ، شجره نامه و ژن های بچه گربه خود را ببینید
 • کیتی نیوز ، آخرین اخبار، اطلاعات فروش و طبقات
 • CKBox ، یک افزونه رایگان کروم است که به شما کمک می‌کند اطلاعات مفیدی درباره CryptoKitties پیدا کنید
 • Heaven.cat ، کمک و ابزار جستجوی ژن برای پرورش دهندگان
 • WrappedKitties ، توکن ERC20 با پشتیبانی ۱ به ۱ برای CryptoKitties
 • KotoBaza ، وبلاگ روسی زبان با اطلاعات مفید زیادی در مورد CryptoKitties
 • CatatonicClub ، ابزار پرورش خودکار
Etherscan چیست؟

Etherscan یک رابط فقط خواندنی برای شبکه اتریوم است . همه چیزهایی که در بلاک چین اتفاق افتاده را به شما می گوید . این به شما کمک می کند تأیید کنید که تراکنش ها موفقیت آمیز بوده اند و سایر جزئیات مفید در مورد تراکنش ها و آدرس ها را ردیابی می کند.

Etherscan چیست؟CryptoKitties مانند بیت کوین هست؟

CryptoKitties یک ارز دیجیتال نیست. آنها یک رمزارز کلکسیونی هستند. قیاس در دنیای واقعی برای یک ارز دیجیتال دلار یا پوند است. قیاس دنیای واقعی یک مجموعه رمزنگاری به دارایی هایی مانند کارت های بیسبال یا هنرهای زیبا نزدیک تر است.

همانطور که توسط قرارداد هوشمند دیکته شده است، هر CryptoKitty که دارید متعلق به شما است. مانند هر محصول یا ملکی که می توانید داشته باشید، قیمت بازار بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود.

دیدگاهی در مورد “کریپتو کیتیز CryptoKitties چیست؟

 1. احمدپور گفت:

  سلام ببخشید سوالی داشتم ایا هنوز فعالیت زیادی هست در این سایت و الانه می توان با خرید و فروش گربه ها سودی بدست اورد ؟خیلی ممنون

 2. قربانی گفت:

  سلام لطفا آموزش ویدیویی از این سایت رو هم تهیه کنید لطفا من واقعا نیاز دارم اگر سریع تر این آموزش رو قرار دهدید واقعا از تون متشکر میشم.

 3. ali گفت:

  ی سوالی داشتم و اون این است ک رفرال گیری توش صورت میگیره یا ن

 4. rashidiali گفت:

  ی سوالی داشتم و اون این است ک رفرال گیری توش صورت میگیره یا ن

 5. کرمپور گفت:

  سلام عالی نوشتین مقاله رو دست خوش استاد عزیز

 6. میلاد کاظمی گفت:

  سلام استاد وقتتون بخیر
  مرسی از سایتتون حداقل تو این روزای محدودی اینترنت میشه از سایت شما استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *