خودرویی

حواله خودرو ارومیه

شرکت های خودرو سازی از جمله :ایرانخودرو ،سایپا ،بهمن موتور و… قرعه کشی هایی در نظر گرفته اند. که دو جنبه مثبت دارد. هم برای مردم که خودروی صفر دلخواهشان را به صورت مستقیم دریافت میکنند. و از لحاظ قیمت: هزینه ی خودرو بازار نسبت به کارخانه گرانتر است. و جنبه ی مثبت دیگرش برا خودرو سازان است. که تقاضا برای محصولاتشان بیشتر می شود. و در نتیجه با فروش و سود بالا همراه می شوند. که با افزایش تقاضا، خرید محصولات خودرویی دشوار می شود. در نتیجه تقاضا کنندگان یا ثبت نام کنندگان در قرعه کشی باید صبور بوده و نا امید نباشند. مطمعنا در نهایت برنده حواله ی خودرو مورد نظر خود خواهند شد. این قرعه کشی ها  به مناسب ها و در طرح های مختلف از جمله طرح های عادی،مادران،جوانی جمعیت برگزار می شوند. 

علت فروش حواله خودرویی برندگان قرعه چیست؟

۱- قیمت خودرو وابستگی به قیمت دلار دارد. و با بالا و پایین شدن قیمت دلار قیمت خودرو نیز افزایش و کاهش می یابد. و شخصی که قبلا ثبت نام کرده و برنده شده ممکن است. بعد از برنده شدن با افزایش قیمت خودرو روبه رو شود و در نتیجه بودجه کافی برای خرید را نداشته باشد. در این صورت فرد حواله ی خود را بفروش می رساند. 

۲- عده ایی هم پول کافی برای خرید خودرو ندارند. و فقط ثبت نام میکنند و در صورت برنده شدن حواله خود را به خریداران حواله خودرویی می فروشند.  مبلغ دریافتیشان با توجه به برنده شدن ماشین، متغیر می باشد.

۳- البته بسیاری افراد هم نیازی به خودرو و خریدش ندارند. ولی سود بالای فروش حواله ی خودرو باعث ثبت نامشان و در صورت برنده شدن میفروشند.

چه حواله های خودرویی  برای فروش سود خوبی دارد؟

حواله پژو پارس و ELX ،حواله فیدیلیتی،دیگینیتی،حواله لاماری،حواله سمند سورن،حواله تارا، حواله دنادارای خواهان بیشتری می باشند. در نتیجه با قیمت بالایی خریداری می شوند.

چه نکاتی را باید راجبه فروش حواله ی خودرو  در نظر داشت؟

 توجه داشته باشید که در خرید و فروش حواله خودرو،قرار دادی که برای دادن وکالت امضا می شود بلاعزل باشد. همچنین برای انتقال حواله هزینه ی انتقال به صورت مساوی بین خریدار و فروشنده تقسیم می شود.

در ضمن قراردادی که برای فروش حواله نوشته می شود باید دوبرگه باشد که یک برگه در دست خریدار و یک برگه در دست فروشنده آن نیز باشد. بهترین روش و تضمینی ترین نوع نوشتن قرار داد فروش حواله ی خودرو، در دفتر اسناد رسمی است. تا در صورتی که با مشکلی مواجه شدیم بتوانیم به راحتی توسط مراجع قانونی پیگیری لازم را انجام بدهیم. 

و لازم است. در مورد قرار داد انتقال حواله بدانید که می توان به دو روش: صلح نامه و وکالت نامه صورت میگیرد. که در قرار داد صلح نامه حواله ی خودرو اشخاص خریدار و فروشنده با هم برای انتقال حواله به تفاهم و صلح می رسند. در روش دوّم که وکالت نامه است. شخص فروشنده وکالت نامه ای به خریدار می دهد تا در زمان تحویل خودرو با این وکالت نامه خریدار بتواند خودرو را با نام خود تحویل بگیرد. ولی روش دوّم دارای محدودیت هایی می باشد که افراد کمی از این روش استفاده می کنند.

حواله را باید به چه کسانی فروخت؟

در فروش حواله خودرو باید دقت لازم را داشته باشید.  زیرا با وجود عده ای افراد کلاهبردار در بازار حواله ی خودرو باعث وجود مشکلاتی برای افرادی که اطلاعات کافی در زمینه ی فروش حواله ندارند می شود. در فروش حواله باید تحقیق کنید. (از طریق سایت رسمی و بررسی سابقه و …) که کدام تیم خودرویی معتبر است. از افرادی که تجربه فروش حواله داشتند که از آشنایان و اقوام معتبر هستند پرس و جو کنید.  و شخص قابل اعتماد و درست را به عنوان خریدار حوالیتان انتخاب کنید. ولی در برخی مواقع هم این موضوع برعکس بود و افرادی که خریداری میکنند با کلاه برداری مواجه می شوند. پس باید قبل از پرداخت پول از جعلی نبودن مدارک مطمعن شوید. 

 

جهت انجام معامله چه مدارکی لازم است؟

۱-مشخصات خریدار و فروشنده از جمله نام، نام خانوادگی، نام پدر، کدپستی، کدملی و مشخصات شناسنامه، شماره تماس، محل سکونت.

۲- در سند قرار داد راجبه موضوع انتقال حواله ماشین، رنگ، مدل، تاریخ، شرکت خودروسازی باید به صورت دقیق و مشخص بیان شود.

۳-مشخصات چک و مبلغ معامله باید به طور دقیق و کامل و باجزئیات نوشته شود.  

۴- در صورتی که شخص خریدار مبلغ را پرداخت نکند فروشنده می تواند قرار داد را لغو کند. در صورت لغو قرارداد فروشنده مبلغی را تعیین میکند که باید خریدار آن را بپرازد. 

۵-گاهی اوقات به دلیل وجود حوادث که غیر قابل پیش بینی می باشد. نمی توان طبق قرار داد پیش رفت که  که در این صورت طرف اول باید در اولین زمان ممکن، اسناد و مدارک را به کارفرما برساند تا مدت قرارداد تمدید شود. در این صورت هیچ‌یک از طرفین ادعای خسارت نخواهند داشت.

۶- باید یک مرجع معتبر برای حل اختلاف مشخص کنید. و در زمان بروز اختلاف اولین راه گفتگوی دوستانه و صحبت کردن می باشد. در صورتی که جواب نگرفتید بهتر است یک شورا حل اختلاف که مورد تایید طرفین است تعیین شود. 

۷-خریدار و فروشنده باید آدرس دقیق محل سکونت خود را بیان کنند و در صورتی که جا به جا شوند به یکدیگر اطلاع بدهند.

چه کسی خریدار معتبر حواله خودرو ارومیه می باشد؟

یکی از معتبر ترین خریدار حواله خودرو ارومیه در زمینه ی خرید و فروش حواله تیم خودرویی مسعود می باشد.  در صورتی که قصد فروش  انواع حواله های خودرویی دارید با شماره ی :۰۹۱۹۴۳۷۵۲۴۲ تماس بگیرید. تیم ما جهت پاسخگویی به شما مشتریان عزیز آماده است. معامله با ما بسیار آسان بوده و شخص خریدار تمام و کمال قبل امضای سند قرار داد پول خود را تحویل خواهد گرفت.تیم ما علاوه بر حواله خودرو ارومیه  خریدار حواله خودرویی شهر های دیگر است. 

دیدگاهی در مورد “حواله خودرو ارومیه

 1. شفیع زاده گفت:

  کدملی مادران دارم از خوی کسی میخاد

 2. ثریا گفت:

  من سلماس هستم حواله لاماری دارم چند میخرید؟

 3. کاظم گفت:

  سلام من در شهر ارومیه هستم و میخوام حواله ی ماشین ۲۰۷ رو بفروشم

 4. عسگر گفت:

  سلام من حواله رانا دارم چند میخرید؟

 5. ناشناس گفت:

  سلام من حواله ۲۰۷ دارم از میاندواب میخوام بفروشم

  1. ناشناس گفت:

   زنگ بزنید ۰۹۳۷۵۹۴۶۱۲۶

 6. جمال‌مصطفی‌پور گفت:

  سلام‌خودروی‌لاماری‌درگاه‌باز‌برام‌در‌اومده‌چند‌میخرید۰۰۹۱۴۶۲۴۰۱۴۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *